14 lutego 2018 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Eliminacje odbywały się w dwóch kategoriach.
W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań wylosowanych z puli 200 pytań.
W kategorii klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań wylosowanych z puli 400 pytań.
W przypadku zdobycia tej samej liczby punktów decydował krótszy czas rozwiązania testu.
Troje uczniów z najlepszym wynikiem w każdej kategorii reprezentować będzie naszą szkołę w eliminacjach gminnych w dniu 22 lutego 2018 r.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii
i życzymy sukcesu w eliminacjach gminnych w dniu 22 lutego 2018 r.
Klasy IV – VI SP |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Punkty |
Czas |
1. |
Wronka Michał |
VIa |
29 |
1 min. 41 sek. |
2. |
Kołodziejczyk Amelia |
VIb |
18 |
11 min. 10 sek. |
3. |
Próchniak Karol |
VIc |
17 |
8 min. 44 sek. |
4. |
Białek Mateusz |
VIb |
13 |
11 min. 57 sek. |
5. |
Wójcik Kamil |
VIb |
12 |
6 min. 50 sek. |
6. |
Bachanek Jakub |
VIc |
11 |
8 min. 33 sek. |
7. |
Jończyk Filip |
VIb |
10 |
12 min. 11 sek. |
8. |
Kozik Jan |
VIc |
9 |
10 min. 9 sek. |
Klasy VII SP oraz II i III gimnazjum |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Punkty |
Czas |
1. |
Chrzan Oliwia |
IIa |
30 |
56 sek. |
2. |
Kopińska Angelika |
IIa |
30 |
1 min. 7 sek. |
3. |
Kula Aleksandra |
IIb |
17 |
5 min. 5 sek. |
4. |
Dziuba Dominika |
IIIa |
16 |
6 min. 21 sek. |
5. |
Przychodzeń Konrad |
IIb |
16 |
8 min. 24 sek. |
6. |
Turza Patryk |
IIIa |
14 |
8 min. 16 sek. |
7. |
Piech Dominik |
IIIa |
14 |
9 min. 4 sek. |
8. |
Kaczorowska Aleksandra |
IIIa |
13 |
7 min. 45 sek. |
9. |
Sokołowska Wiktoria |
IIIa |
10 |
6 min. 30 sek. |
10. |
Nowak Przemysław |
IIIa |
10 |
9 min. 1 sek. |
11. |
Tkaczyk Mateusz |
IIIa |
9 |
9 min. 8 sek. |
Klasy IV – VI SP |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Punkty |
Czas |
1. |
Wronka MIchał |
VIa |
29 |
1 min. 41 sek. |
2. |
Kołodziejczyk Amelia |
VIb |
18 |
11 min. 10 sek. |
3. |
Próchniak Karol |
VIc |
17 |
8 min. 44 sek. |
4. |
Białek Mateusz |
VIb |
13 |
11 min. 57 sek. |
5. |
Wójcik Kamil |
VIb |
12 |
6 min. 50 sek. |
6. |
Bachanek Jakub |
VIc |
11 |
8 min. 33 sek. |
7. |
Jończyk Filip |
VIb |
10 |
12 min. 11 sek. |
8. |
Kozik Jan |
VIc |
9 |
10 min. 9 sek. |
Klasy VII SP oraz II i III gimnazjum |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Punkty |
Czas |
1. |
Chrzan Oliwia |
IIa |
30 |
56 sek. |
2. |
Kopińska Angelika |
IIa |
30 |
1 min. 7 sek. |
3. |
Kula Aleksandra |
IIb |
17 |
5 min. 5 sek. |
4. |
Dziuba Dominika |
IIIa |
16 |
6 min. 21 sek. |
5. |
Przychodzeń Konrad |
IIb |
16 |
8 min. 24 sek. |
6. |
Turza Patryk |
IIIa |
14 |
8 min. 16 sek. |
7. |
Piech Dominik |
IIIa |
14 |
9 min. 4 sek. |
8. |
Kaczorowska Aleksandra |
IIIa |
13 |
7 min. 45 sek. |
9. |
Sokołowska Wiktoria |
IIIa |
10 |
6 min. 30 sek. |
10. |
Nowak Przemysław |
IIIa |
10 |
9 min. 1 sek. |
11. |
Tkaczyk Mateusz |
IIIa |
9 |
9 min. 8 sek. |