Start
images/logo1.jpg

  Prezydium Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kurowie:

przewodnicząca: Monika Muzyka

sekretarz: Katarzyna Drążkiewicz

skarbnik: Piotr Ciupa

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

             Szanowni Państwo wszystko, co robimy dla Naszych Dzieci finansowane jest ze składek na Radę Rodziców. Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tym roku i angażują się w życie Szkoły.

Aktualności:

 

Na prośbę Rady Rodziców Wójt Gminy Kurów Pan Stanisław Wójcicki zgodził się pokryć koszty czytników kart świetlicowych w wysokości ok. 5000 zł. Rada Rodziców serdecznie dziękuje za wsparcie, które pozwoli na usprawnienie pracy świetlicy i wzmocnienia opieki nad dziećmi.

Rada Rodziców, jak co roku, zakupiła wiązanki i znicze na wskazane groby nauczycieli.

Rada Rodziców sfinansowała animatora na zabawę zorganizowaną 25 listopada z okazji Święta Szkoły dla klas I – III. Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawczyniom, które tak aktywnie uczestniczyły w zabawie.

DSC 4478

DSC 4507

DSC 4510

DSC 4514DSC 4537

DSC 4592

DSC 4633

Zdjęcia udostępnione zostały dzięki uprzejmości p. Buczyńskiego.

                        W najbliższą środę 6 grudnia w szkole dzieci odwiedzi również Św. Mikołaj. W imieniu Rady Rodziców wizytę tę negocjował Pan Ryszard Gliniak, za co również dziękujemy.

                        W dniach 13 – 15 grudzień w szkole odbędzie się coroczny kiermasz dekoracji Bożonarodzeniowych organizowany przez Radę Rodziców i Samorząd Szkolny. Ozdoby przygotowują rodzice z dziećmi ze wszystkich klas a dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszych dzieci. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa zarówno spędzenia miłego, kreatywnego wieczoru z dzieckiem i przekazanie efektów na rzecz Rady Rodziców, jak i do zakupów.

Z poważaniem Prezydium Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej w Kurowie.