Przegląd
images/logo1.jpg

  Prezydium Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kurowie:

przewodnicząca: Monika Muzyka

sekretarz: Katarzyna Drążkiewicz

skarbnik: Piotr Ciupa

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                    Celem Rady jest przede wszystkim współpraca rodziców ze szkołą na rzecz dzieci. Chcielibyśmy, aby rada działała w sposób przejrzysty i niezależny, ponieważ wszystko, co robimy dla Naszych Dzieci finansowane jest ze składek rodziców. Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli nas w tym roku i angażują się w życie Szkoły.

Aktualności:

            W bieżącym roku na prośbę Rady Rodziców Wójt Gminy Kurów Pan Stanisław Wójcicki zgodził się pokryć koszty czytników kart świetlicowych w wysokości ok. 5000 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie, które pozwoli na usprawnienie pracy świetlicy i wzmocnienie opieki nad dziećmi.


                    Rada Rodziców, jak co roku, sfinansowała wiązanki i znicze, które uczniowie szkoły złożyli na grobach byłych pracowników oświaty. Ponadto uczniowie Szkoły Podstawowej w Kurowie mają pod opieką nie tylko wspomniane groby nauczycieli ale także pamiętają o grobach osób, które walczyły o wolność Ojczyzny. W związku z tym Gmina Kurów przekazała 9 wiązanek na groby osób związanych z działalnością niepodległościową– za co Rada Rodziców serdecznie dziękuje Wójtowi Gminy Kurów.

                    Z funduszy Rady Rodziców pokryte zostały koszty animatora na zabawę zorganizowaną 25 listopada 7017 r. z okazji Swięta Szkoły dla klas I – III.
W tym miejscu Rada Rodziców pragnie serecznie podziękować wszystkim wychowaczyniom, które aktywnie uczestniczyły w zabawie.

DSC 4478

DSC 4507

DSC 4510

DSC 4514DSC 4537

DSC 4592

DSC 4633

Zdjęcia udostępnione zostały dzięki uprzejmości p. Buczyńskiego.  

                       W środę 6 grudnia 2017 r. uczniów odwiedził Św. Mikołaj. Rada Rodziców zwróciła się do Pana Ryszarda Gliniaka o pomoc w zorganizowaniu tej wizyty w naszej szkole. Za pomoc serdecznie Dziękujemy i mamy nadzieję na kontynuację nasze współpracy w kolejnych latach.

           W dniach 13 – 15 grudnia 2017 r. w Szkole odbył się coroczny kiermasz dekoracji Bożonarodzeniowych współorganizowany przez Radę Rodziców i Samorząd Szkolny. Ozdoby przygotowywali rodzice razem z dziećmi, natomiast dochód uzyskany z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci. Serdecznie Dziękujemy Wszystkim Osobom, którym się "chciało".

 

Z poważaniem Prezydium Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej w Kurowie.