Przegląd
images/logo1.jpg

   

     9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kurów, odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII. Wzięło w nim udział 20 uczniów z naszej szkoły i 3 uczniów z innych szkół. Turniej prowadził i sędziował Pan Krzysztof Góra. Zawody wspierały Panie uczące w naszej szkole królewskiej gry – Pani Jolanta Katarzyna Dados i Pani Ewa Michalik.

Wyniki naszych uczniów w tym turnieju:

II miejsce Rafał Jezierski z kl. 4 a

III miejsce Marianna Góra z kl. 4 a

Wśród uczniów do lat 8:

I miejsce Antoni Staszak z kl. 3 c

II miejsce Wojciech Pękala z kl. 3 b

III miejsce Aleksandra Furtak z kl. 3 c

Laureaci otrzymali puchary, dyplomy i po dwie nagrody książkowe.

Aleksandra Górniaszek i Mateusz Górniaszek z kl. 4 a wygrali wyjazd do Senatu na Turniej Szachowy - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII, który odbędzie się wiosną. Będą mogli zmierzyć się w szachowej walce z naszymi parlamentarzystami oraz z innymi uczniami ze szkół z całej Polski. 

Każdy uczestnik turnieju wrócił do domu z dyplomem i z książką „Podręcznik młodego szachisty”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpg005.jpg006.jpg007.jpg008.jpg009.jpg010.jpg011.jpg012.jpg013.jpg014.jpg015.jpg