Przegląd
images/logo1.jpg

14 lutego 2018 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Eliminacje odbywały się w dwóch kategoriach.

W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań wylosowanych z puli 200 pytań.

W kategorii klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań wylosowanych z puli 400 pytań.

W przypadku zdobycia tej samej liczby punktów decydował krótszy czas rozwiązania testu.

         Troje uczniów z najlepszym wynikiem w każdej kategorii reprezentować będzie naszą szkołę w eliminacjach gminnych w dniu 22 lutego 2018 r.

         Serdecznie gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii
i życzymy sukcesu w eliminacjach gminnych w dniu 22 lutego 2018 r.

Klasy IV – VI SP

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Punkty

Czas

1.

Wronka Michał

VIa

29

1 min. 41 sek.

2.

Kołodziejczyk Amelia

VIb

18

11 min. 10 sek.

3.

Próchniak Karol

VIc

17

8 min. 44 sek.

4.

Białek Mateusz

VIb

13

11 min. 57 sek.

5.

Wójcik Kamil

VIb

12

6 min. 50 sek.

6.

Bachanek Jakub

VIc

11

8 min. 33 sek.

7.

Jończyk Filip

VIb

10

12 min. 11 sek.

8.

Kozik Jan

VIc

9

10 min. 9 sek.

Klasy VII SP oraz II i III gimnazjum

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Punkty

Czas

1.

Chrzan Oliwia

IIa

30

56 sek.

2.

Kopińska Angelika

IIa

30

1 min. 7 sek.

3.

Kula Aleksandra

IIb

17

5 min. 5 sek.

4.

Dziuba Dominika

IIIa

16

6 min. 21 sek.

5.

Przychodzeń Konrad

IIb

16

8 min. 24 sek.

6.

Turza Patryk

IIIa

14

8 min. 16 sek.

7.

Piech Dominik

IIIa

14

9 min. 4 sek.

8.

Kaczorowska Aleksandra

IIIa

13

7 min. 45 sek.

9.

Sokołowska Wiktoria

IIIa

10

6 min. 30 sek.

10.

Nowak Przemysław

IIIa

10

9 min. 1 sek.

11.

Tkaczyk Mateusz

IIIa

9

9 min. 8 sek.

 

Klasy IV – VI SP

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Punkty

Czas

1.        

Wronka MIchał

VIa

29

1 min. 41 sek.

2.        

Kołodziejczyk Amelia

VIb

18

11 min. 10 sek.

3.        

Próchniak Karol

VIc

17

8 min. 44 sek.

4.        

Białek Mateusz

VIb

13

11 min. 57 sek.

5.        

Wójcik Kamil

VIb

12

6 min. 50 sek.

6.        

Bachanek Jakub

VIc

11

8 min. 33 sek.

7.        

Jończyk Filip

VIb

10

12 min. 11 sek.

8.        

Kozik Jan

VIc

9

10 min. 9 sek.

Klasy VII SP oraz II i III gimnazjum

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Punkty

Czas

1.        

Chrzan Oliwia

IIa

30

56 sek.

2.        

Kopińska Angelika

IIa

30

1 min. 7 sek.

3.        

Kula Aleksandra

IIb

17

5 min. 5 sek.

4.        

Dziuba Dominika

IIIa

16

6 min. 21 sek.

5.        

Przychodzeń Konrad

IIb

16

8 min. 24 sek.

6.        

Turza Patryk

IIIa

14

8 min. 16 sek.

7.        

Piech Dominik

IIIa

14

9 min. 4 sek.

8.        

Kaczorowska Aleksandra

IIIa

13

7 min. 45 sek.

9.        

Sokołowska Wiktoria

IIIa

10

6 min. 30 sek.

10.    

Nowak Przemysław

IIIa

10

9 min. 1 sek.

11.    

Tkaczyk Mateusz

IIIa

9

9 min. 8 sek.