Przegląd
images/logo1.jpg

 

         22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów szkoły podstawowej klas I – VII.

         Cała społeczność uczniowska, rodzice, nauczyciele i dyrekcja uczestniczyli we Mszy Świętej, a następnie wszyscy wraz z pocztami sztandarowymi przeszli do budynku szkoły.

         Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał Pan dyrektor Włodzimierz Żurkowski, który serdecznie powitał zebranych.

 

         Pogratulował wszystkim zdobycia nowych umiejętności, wspaniałych osiągnięć w nauce i sporcie jak również w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, oraz nagrody. Pan dyrektor podziękował rodzicom za zaangażowanie w życie klas i całej naszej szkoły, a nauczycielom i pracownikom obsługi za ciężką pracę podczas całego roku szkolnego. Szczególne podziękowania dyrektor Żurkowski złożył Pani Marii Jańczak – długoletniej nauczycielce naszej szkoły odchodzącej na emeryturę.

         Najlepsze życzenia dla kończącego swoją kadencję dyrektora Żurkowskiego przekazała w imieniu pracowników Pani Anna Wyskwar. Do życzeń dołączyła się również Pani Monika Muzyka, przewodnicząca Rady Rodziców dziękując równocześnie za rok owocnej współpracy.

                Następnie uczniowie udali się na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami. Po dziesięciu miesiącach nauki czekają ich teraz upragnione wakacje.

         Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku i regeneracji sił na przyszły rok szkolny.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg31.jpg32.jpg33.jpg34.jpg35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg39.jpg40.jpg