Plan lekcji
      Dziennik
   Zastępstwa

Wielki sukces odniosły nasze siatkarki na Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w Minipiłce Siatkowej klas V i VI "4". W finale rozegranym 8 marca 2019 r. w SP Nr 1 w Puławach nasze dziewczęta w półfinale pokonały 2:0 SP Nr 3 w Puławach, następnie w finale po pięknej walce w tie-breaku pokonały SP w Nałęczowie 2:1.

Nasi chłopcy w tym samym finale byli o krok od zdobycia mistrzostwa powiatu. W finale, po dramatycznym meczu ( w tie-breaku 13:15) ulegli drużynie z SP Nałęczów 1:2.
Chłopcy w składzie: Adam Pękala (kapitan), Adrian Podleśny , Patryk Kłos, Igor Korycki, Maksymilian Tatarczak, Kamil Jaroszek, Jakub Suszek, Daniel Pietrasiak, Kacper Trybuła wywalczyli II miejsce w powiecie.

Wielki sukces odniosły nasze siatkarki kl. V i VI w Zawodach Rejonowych w Minipiłce Siatkowej "4" Dziewcząt Szkół Podstawowych. W turnieju rozegranym 14 marca w SP nr 1
w Opolu Lubelskim brały udział mistrzynie czterech powiatów: Lubartów (SP Wielkolas), Opole Lubelskie, Puławy (SP Kurów), Ryki. Turniej rozegrany był systemem "każdy z każdym".
Pierwszy mecz nasze siatkarki wygrały 2:0 ze SP nr 2 z Ryk. W drugim meczu, po pięknej walce, pokonały w tie breaku gospodynie SP nr 1 w Opolu Lubelskim 2:1. Trzeci mecz nasz zespól rozegrał z mistrzyniami powiatu lubartowskiego i pewnie wygrał 2:0.
Nasze siatkarki zdobyły I miejsce, otrzymały dyplom i piękny puchar oraz prawo udziału
w Zawodach Wojewódzkich w Świdniku. Na ten sukces czekaliśmy kilka lat. 5 lat temu chłopcy zdobyli trzecie miejsce, a dziewczęta czwarte.

Nasze dziewczęta występowały w następującym składzie: Katarzyna Chołaj (kapitan), Weronika Kobus, Natalia Kukier , Anna Zięba, Magdalena Grzegorczyk, Aleksandra Kucaba, Julia Sułek, Oliwia Chaba, Oliwia Głos, Anna Chmurzyńska i Weronika Haba.
Trenerem drużyny jest p.Tomasz Robaczewski.

W Zawodach Wojewódzkich "Igrzyska Dzieci", rozegranych 21 marca 2019 r. w Świdniku, nasz zespół dziewcząt zajął V miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich.

Na tym etapie dziewczęta zmierzyły się z drużyną z klas o profilu siatkarskim ze szkoły w Białej Podlaskiej oraz drużyną klas sportowych z Chełma, w składzie której znalazły się kadrowiczki Województwa Lubelskiego.

Jesteśmy dumni z postawy naszych dziewcząt. Pokazały, że jako jedyna wiejska szkoła rywalizowaliśmy z powodzeniem z miejskimi, sportowymi potęgami.