Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

DSC 0106

 

    W dniu 20 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie świąteczne, które wprowadziło nas w nastrój radości i oczekiwania na Boże Narodzenie.
Uroczystość rozpoczęła się montażem słowno – muzycznym, który przygotowali uczniowie klas V a i V b pod kierunkiem Pań wychowawczyń. Gościnnie wystąpiły dziewczynki z klasy II a, które przygotowała Pani katechetka – Bogumiła Kamińska. Uczennice pięknie wyrecytowały wiersze i zaśpiewały pastorałkę „Świeć gwiazdeczko, świeć”.

DSC 0112


Dzieci z klas V również zaprezentowały teksty o tematyce bożonarodzeniowej, a prowadzący przypomnieli najważniejsze polskie tradycje związane z okresem świątecznym.
Najpopularniejsze kolędy i pastorałki nucili wszyscy zebrani na sali gimnastycznej.
     Po występie głos zabrał Pan dyrektor Włodzimierz Żurkowski, który złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia i podzielił się opłatkiem z przewodniczącymi oddziałów klasowych. Następnie uczniowie udali się do klas na wigilijny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
     Podniosły i uroczysty nastrój pozostał wśród całej społeczności szkolnej aż do ostatnich lekcji, a dźwięk kolęd roznosił się po całej szkole.

DSC 0111

Anita Sereda

Licznik odwiedzin

1682321
DzisiajDzisiaj1670
WczorajWczoraj1757
W tym tygodniuW tym tygodniu3427
W tym miesiącuW tym miesiącu3427
RazemRazem1682321
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci