17 marca w Świdniku w Szkole Podstawowej nr 7 zostały rozegrane zawody finałowe Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej 4-ki chłopców.
W tym wąskim gronie rywalizowało 6 najlepszych szkół z całego województwa, które poprzez eliminacje wywalczyły awans na te zawody.

SP Kurów w składzie: Wiktor Bachanek, Antoni Poniewierski, Szymon Łowczak, Oskar Dziuba, Szymon Polonis-Masiuk, Daniel Pośpiech, Jan Nowacki, Daniel Płocki, Tymon Nesterowicz oraz Bruno Żurkowski zajęli 4 miejsce, sensacyjnie pokonując faworyzowanych uczniów z SP7 ze Świdnika, którzy byli aktualnymi Mistrzami.
Ponadto w zawodach udział brały SP6 Biała Podlaska (nasz grupowy rywal, a zarazem zwycięzca całych zawodów), SP22 Lublin, SP2 Kraśnik, SP2 Tomaszów Lubelski.

Warto dodać, iż byliśmy najmniejszą szkołą, a zarazem z najmniejszej miejscowości w całych zawodach.