W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypada we wtorek - 9 lutego, ale obchody będą trwały przez cały luty i marzec. W naszej szkole z tej okazji przygotowaliśmy gazetki i materiały, które mają na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Zachęcamy uczniów klas 4-8 Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kurowie, do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą prezentację w formie elektronicznej, o tematyce zagrożeń jakie czyhają na dzieci i młodzież podczas korzystania z Internetu. Przy ocenie prac pod uwagę będą brane następujące kryteria: staranność i sposób wykonania, jasność przekazu i ogólna estetyka pracy.

dbi
Organizatorami konkursu są nauczyciele świetlicy Jolanta Zając, Marta Dorosz i Kinga Wnuk.

Prezentacje można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czas trwania konkursu i nadsyłania prac od 14 lutego do 7 marca 2021r., wyniki zostaną ogłoszone na stronie szkoły i świetlicy szkolnej.