Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 3b, który wziął udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”, znalazł się w gronie uczniów wyróżnionych. To duże osiągnięcie, które świadczy o jego zaangażowaniu, systematycznej pracy oraz jest dowodem wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności matematycznych.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć!
Magdalena Drzazga







