Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

26 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej w Kurowie uroczyście zakończyła rok szkolny 2025/2026, rozpoczynając jednocześnie wyczekiwane wakacje. Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą sprawowaną w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz ich rodzin. Jak zawsze podczas tak ważnych uroczystości obecne były poczty sztandarowe. Następnie w szkole odbyła się oficjalna akademia kończąca rok szkolny.

Najstarsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kurowie pożegnali swoją szkołę, nauczycieli i kolegów, pięknie podsumowując osiem lat wspólnej nauki. Uroczystości rozpoczęły się 24 czerwca Mszą Świętą sprawowaną w intencji uczniów. Następnego dnia, 25 czerwca, odbyła się uroczysta akademia, podczas której społeczność szkolna wspólnie świętowała zakończenie ważnego etapu edukacji tegorocznych absolwentów.

19 czerwca uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w wycieczce do Parku Dźwięków w Dąbrówce. Był to dzień pełen ciekawych atrakcji, nowych doświadczeń i dobrej zabawy. Podczas pobytu poznawaliśmy dawne zawody oraz dowiedzieliśmy się, jak wyglądała praca ludzi w przeszłości. Mieliśmy również okazję wziąć udział w warsztatach sensoryczno - przyrodniczych, podczas których rozwijaliśmy swoje zmysły i poszerzaliśmy wiedzę o otaczającej nas przyrodzie.

Licznik odwiedzin

3900310
DzisiajDzisiaj1476
WczorajWczoraj1557
W tym tygodniuW tym tygodniu6939
W tym miesiącuW tym miesiącu37135
RazemRazem3900310
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png