- Szczegóły
- Odsłony: 55
Najstarsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kurowie pożegnali swoją szkołę, nauczycieli i kolegów, pięknie podsumowując osiem lat wspólnej nauki. Uroczystości rozpoczęły się 24 czerwca Mszą Świętą sprawowaną w intencji uczniów. Następnego dnia, 25 czerwca, odbyła się uroczysta akademia, podczas której społeczność szkolna wspólnie świętowała zakończenie ważnego etapu edukacji tegorocznych absolwentów.
Czytaj więcej: „Każdy koniec jest nowym początkiem” – pożegnanie uczniów klas ósmych
- Szczegóły
- Odsłony: 30
19 czerwca uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w wycieczce do Parku Dźwięków w Dąbrówce. Był to dzień pełen ciekawych atrakcji, nowych doświadczeń i dobrej zabawy. Podczas pobytu poznawaliśmy dawne zawody oraz dowiedzieliśmy się, jak wyglądała praca ludzi w przeszłości. Mieliśmy również okazję wziąć udział w warsztatach sensoryczno - przyrodniczych, podczas których rozwijaliśmy swoje zmysły i poszerzaliśmy wiedzę o otaczającej nas przyrodzie.
Czytaj więcej: Klasa 3a w Parku Dźwięków – dzień pełen atrakcji i odkryć









