Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W dniu 28.01.2015r. w naszej szkole odbyła się debata uczniowska klas IV-VI na temat bezpiecznego zachowania w szkole. Wzięło w niej udział po dwóch przedstawicieli z każdej klasy. Uczniowie wchodzący w skład Rady Samorządu Uczniowskiego przewodniczyli dyskusji, która miała na celu uświadomienie uczniom, które z ich zachowań i zachowań innych osób są niewłaściwe w szkole i stwarzają zagrożenie dla innych.

 

 

W naszej szkole gościliśmy w czwartek (29.01.2015) uczniów

ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

z Kębła. Wystąpili w przedstawieniu "Jasełka".  

Po występie klasa VI a przygotowała dla młodzieży i ich opiekunków poczęstunek w świetlicy. W grudniu nasi uczniowie odwiedzili ośrodek w Kęble. Zaprezentowali wówczas montaż z okazji 30. rocznicy śmierci ks. J. Popiełuszki.

30.01.2015 r. odbył się apel na temat bezpieczeństwa, podczas którego zostały zaprezentowane efekty środowej debaty uczniowskiej.  

Następnie policjanci z Komendy Powiatowej w Puławach opowiadali, jak bezpiecznie zachowywać się w czasie ferii i być widocznym na drodze.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW KLAS I – VI

w Szkole Podstawowej w Kurowie

w okresie ferii zimowych od 2 - 13.02.2015 r.

Licznik odwiedzin

3774862
DzisiajDzisiaj3502
WczorajWczoraj3839
W tym tygodniuW tym tygodniu23562
W tym miesiącuW tym miesiącu54868
RazemRazem3774862
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png