Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

 

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie

Zgodnie z decyzją MEiN oraz MZ od 18 stycznia 2021r. uczniowie klas I-III wracają do nauki w trybie stacjonarnym, w ścisłym reżimie sanitarnym.
Zajęcia odbywać się będą według dotychczasowego planu obowiązującego
od dnia 1 września 2020r.
W trosce o zdrowie Państwa, Uczniów i Pracowników, prosimy
o przestrzeganie wytycznych dotyczących organizacji i pracy szkoły zamieszonych na stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanymi procedurami bezpieczeństwa dotyczącymi bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 zawartymi w Zarządzeniu Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego

w

zyczenia2

 Akademia Kreatywności to wyjątkowe warsztaty edukacyjno-animacyjne dla dzieci realizowane w czasie ferii zimowych. Codzienne spotkania są gwarancją ogromnej dawki ciekawostek, inspiracji i fantastycznej zabawy!

Konkurs fotograficzny” POLSKA ZŁOTA JESIEŃ” adresowany był dla dzieci klas IV - VIII. Jednym z celów konkursu było zachęcanie dzieci do rozwijania wyobraźni, kreatywności, wrażliwości estetycznej i umiejętności posługiwania się urządzeniami cyfrowymi, jak również rozwijanie zdolności obserwacji przyrody, co zostało osiągnięte, patrząc po ilości nadesłanych zdjęć konkursowych.

W związku z obecną sytuacją, ogólnopolski konkurs języka angielskiego “Forget-me-not" odbędzie się w wersji online. Termin 25. 11 pozostaje bez zmian, natomiast godzina rozpoczęcia ulegnie przesunięciu na godz. 15.00 (tak, żeby nie kolidowała z zajęciami lekcyjnymi). Dla tych uczniów, u których pojawią się problemy np. z działaniem internetu lub którzy nie będą mogli przystąpić do konkursu tego dnia, udostęniony będzie drugi termin: 26. 11 o godz. 15.00. Wszyscy uczniowie, którzy potwierdzili swój udział, zostaną poinformowani o wszystkich szczegółach przez swoich nauczycieli języka angielskiego. Powodzenia!

Zgodnie z zarządzeniem MEN dotyczącym dofinansowania zakupu sprzętu, oprogramowania lub usług  niezbędnych do nauczania zdalnego prosimy nauczycieli o pobranie wniosku i jego wypełnienie. Wypełniony wniosek proszę składać osobiście do sekretariatu lub drogą mailową ( po zeskanowaniu podpisanego wniosku i załączników)
na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wnioski przyjmowane będą  do 7 grudnia 2020 r.

O niepodległej Polsce, w ciągu 123 lat niewoli, śniły cztery pokolenia Polaków.  11 listopada 1918 r. po latach wysiłków, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. Tak narodziła się Niepodległość. Dziś obchodzimy 102 rocznicę .

CELE KONKURSU:
- rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych dzieci
- kultywowanie i upowszechnienie tradycji pieczenia świątecznych pierników
- popularyzowanie zwyczaju własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych
- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczestników
- integracja dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizator:  Nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej w Kurowie
Tematyka prac:Przedmiotem konkursu jest wykonanie ciekawego zdjęcia nawiązującego do aktualnej pory roku

Licznik odwiedzin

1628006
DzisiajDzisiaj958
WczorajWczoraj1113
W tym tygodniuW tym tygodniu5525
W tym miesiącuW tym miesiącu17230
RazemRazem1628006
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci