Start
images/logo1.jpg

wielkanoc

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Kurowie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha, wielu radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz Wesołego Alleluja!

 3. kwietnia odbył się koncert charytatywny na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w ramach akcji "Twój Dar Serca dla Hospicjum".

Jego inicjatorką była uczennica kl. VIII a – Małgorzata Makoś.

Młodzież przygotowała jedenaście utworów muzycznych i dwa występy instrumentalne. Wśród wykonawców znaleźli się: Magdalena Banaś, Karina Kowalkowska Daniel Pośpiech, Weronika Abramek i Maciej Zieliński z kl. II c, Natalia Wałach z kl. IV a i Agata Migdal z kl. IV b, Oliwia Głos z kl. VI a, Patrycja Kowalska i Zofia Okoń z kl. VI b, Karolina Chojnacka z kl. VII a, Weronika Kamińska z kl. VII b, Małgorzata Makoś i Agnieszka Szewczyk z kl. VIII a, Julia Głębicka i Weronika Chmurzyńska z kl. VIII c, Magdalena Baćkowska z kl. III b gimnazjum, Iza Chojnacka z kl. III a gimnazjum. Koncert poprowadziły uczennice kl. VIII c - Martyna Ciupa i Kinga Chmurzyńska. Pomocą przy organizacji służyli: Szymon Głowacki i Konrad Serewa z kl. VIII b oraz Tomasz Firlej z kl. VIII c. 

Elwira Wachel i Ewa Pasternak

 

 

Uczniowie są ważni baner 750x375

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

       We wtorek 9 kwietnia dla uczniów klas I-III będą zorganizowane zajęcia dydaktyczne, natomiast dla uczniów klas IV-VIII i 3 Gimn. będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze. 

 Egzaminy klas III gimnazjum i klas VIII

Dyżury świetlicowe w dniach 11.04,12.04.,15.04.16.04,17.04.2019 r.

 

 

Uczniowie klas ósmych tuż przed egzaminem z jęz. angielskiego.

Zakończyły się egzaminy  klas ósmych. W poniedziałek 15 kwietnia uczniowie przystąpili do egzaminu z jęz. polskiego, 16 kwietnia odbył się egzamin z matematyki, 17 kwietnia z języka angielskiego.

 

 

strajk nauczycieli 773x463

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Jeżeli w niedzielę 7 kwietnia nie dojdzie do porozumienia pomiędzy stroną rządową i związkową,
w naszej szkole w poniedziałek 8 kwietnia rozpocznie się akcja strajkowa. 

W tym dniu będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas IV-VIII i 3 Gimn.

Dla uczniów klas I-III będą zorganizowane zajęcia dydaktyczne lub opiekuńcze (w miarę możliwości).

Jeżeli dojdzie do porozumienia – wszystkie zajęcia będą odbywały się 
zgodnie z obowiązującym planem lekcji.