Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W czwartek 10.05.2012 odbyły się konkursy ortograficzne - kl. IV i V. Wśród kl. IV najlepszy okazał się Kacper Nowocień z kl. IVA, który otrzymał wyróżnienie. I miejsce zajęła Katarzyna Białkowska z VB.

Dnia 11.05.2012 uczniowie należący do koła recytatorskiego zaprezentowali przedstawienie pt. Królestwo ortografii, przeznaczone dla kl. I-III. Była to bajkowa forma edukacji - pisownia wyrazów z "ó" niewymiennym. Pojawił się król, królowa, królewna Róża, córka wójta, wróżka, a także wróbel - próżniak, jaskółka i stróż. Dzieci samodzielnie przygotowały też ciekawe kostiumy.


15 maja o godz.10.00 odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas.V „Potyczki matematyczne”.

W konkursie brały udział cztery trzyosobowe zespoły ze Szkoły Podstawowej w Kurowie

i Szkoły Podstawowej w Klementowicach.

„Tydzień ekologiczny” i związane z nim „Święto Polskiej Niezapominajki” to ważne wydarzenia w naszej szkole. Przypominają o konieczności ochrony przyrody i sprzyjają promowaniu jej wyjątkowych walorów. Jest to również okazja do zintensyfikowania działań ekologicznych podjętych przez uczniów i nauczycieli


9 maja odbywały się XVII Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Kazimierza Dolnego. Z naszej szkoły w biegach wystartowało 52 uczniów z klas II-VI.

Ogromnym sukcesem jest pierwsze miejsce w kategorii szkół i liczne indywidualne zwycięstwa naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom!

Licznik odwiedzin

2300734
DzisiajDzisiaj684
WczorajWczoraj781
W tym tygodniuW tym tygodniu5661
W tym miesiącuW tym miesiącu9486
RazemRazem2300734
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png