Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Katarzyna Białkowska na czwartym miejscu zakończyła zmagania w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Konkurs odbył się 15 marca w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Puławach.

Dnia 14 marca 2013 r. do naszej szkoły zawitał niecodzienny Gość lutnista Pan Antoni Pilch. Podczas spotkania uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali prezentowanych przez Artystę dawnych pieśni oraz opowieści o tym niezwykłym instrumencie muzycznym. Na koniec spotkania wszyscy uczniowie chętnie włączyli się do wspólnego śpiewu utworu pt. "Pojedziemy na łów".

13 marca Pan Antoni Pilch był gościem Chóru Gminy Kurów.Recital znakomiteg lutnisty poprzedził wspólny występ chóru, w którym śpiewa nasz uczeń Krzysztof Słonka, uczniów klas III wraz z wychowawcami oraz strażaków z OSP w Kurowie.

 

Dnia 11 marca 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie odbył się XI Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy o Tematyce Wiejskiej. Uczestniczyło w nim 16 uczniów ze szkół podstawowych oraz 22 z gimnazjów z terenu naszego województwa.

10 marca Gminna Orkiestra Dęta zagrała koncert dla Pań w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie. Koncert poprzedziły życzenia, złożone przez wójta gminy Kurów.

Orkiestra, prowadzona przez pana Stanisława Korniaka, dostarczyła niezapomnianych wzruszeń.

W jej składzie zagrało trzech uczniów z naszej szkoły.

Dwoje kolejnych zgłosiło się do kapelmistrza i już rozpoczęli naukę gry na instrumencie.

Licznik odwiedzin

2764216
DzisiajDzisiaj615
WczorajWczoraj903
W tym tygodniuW tym tygodniu3365
W tym miesiącuW tym miesiącu27581
RazemRazem2764216
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png