Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

25 kwietnia 21 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kurowie i 3 uczennice ze Szkoły Podstawowej w Klementowicach odwiedziło siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w

Puławach, a następnie remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie.

W piatek 20.04.2012 r. uczniowie z kl. VI abc, Vc, IVb mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniu profilaktycznym z zakresu ratownictwa medycznego. Dzieci dowiedziały się, jak udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Spotkanie odbyło się z inicjatywy p. Haliny Jankiewicz, przewodniczącej Komisji Profilaktyki. 

Pamięć ofiar zbrodni katyńskiej sprzed 72 lat i katastrofy smoleńskiej w 2010 r. uczcili w niedzielę 22 kwietnia mieszkańcy Gminy Kurów.

Uroczystości zainaugurowała Msza św. w intencji ofiar.

Muzyczną oprawę Mszy św. wykonał Chór Gminy Kurów oraz Gminna Orkiestra Dęta, której

członkami są uczniowie z naszej szkoły.

Podczas uroczystości obecne były poczty sztandarowe ze sztandarami Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Kurowie oraz wszystkich jednostek OSP z terenu gminy.

Podsumowanie Tygodnia Profilaktyki

Dnia 16.04.2012r. odbył się apel podsumowujący działania realizowane w ramach Tygodnia Profilaktyki. Podczas apelu uczniowie klas trzecich zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację pt: „Królewna Śnieżka inaczej”, która poruszała problemy uzależnień wśród młodzieży.

Zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom biorącym udział w konkursach.

Licznik odwiedzin

2474636
DzisiajDzisiaj515
WczorajWczoraj1158
W tym tygodniuW tym tygodniu1673
W tym miesiącuW tym miesiącu4950
RazemRazem2474636
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png