Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Kluczowym punktem projektu są wymiany uczniów i nauczycieli, czyli wyjazdy z uczniami do krajów partnerskich projektu (Turcji, Chorwacji i Macedonii Północnej – 2 nauczycieli, 4 uczniów) oraz samych nauczycieli (Słowacja, Polska – 4 nauczycieli).

erasmus logo EU flag Erasmus vect POS

Właśnie jesteśmy po pierwszym spotkaniu nauczycieli w Słowacji, które planowo miało mieć miejsce w lutym 2021r. Jednakże, z powodu pandemii odbyło się dopiero teraz.

Pierwszy wyjazd z uczniami miał być w maju 2021r. Obecny przewidywany termin to 18-23 X 2021r. do Balikesir w Turcji. Nie jestem w stanie zagwarantować, ze ten wyjazd dojdzie do skutku w przewidywanym terminie. Przy organizacji tego typu wyjazdu bierze się pod uwagę możliwości i regulacje wszystkich krajów partnerskich.

Jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku w podanym terminie, będzie on przesunięty na najbliższy możliwy. Niemniej jednak, jako koordynator projektu, jestem zobowiązana do podjęcia kroków organizacyjnych, a w szczególności rekrutacji uczestników wymiany, zgodnie z regulaminem opublikowanym na stronie szkoły na początku projektu.

http://spkurow.pl/nowa/index.php?option=com_content&view=article&id=1398:projekt-erasmus&catid=81&Itemid=435 – regulamin, ankieta aplikacyjna, oświadczenie rodziców.

Uczniowie, którzy zakwalifikują się do wyjazdu, w przypadku przesunięcia terminu, będą już na liście uczestników.

Na wyjazd do Turcji konieczne są:

  1. aktualny paszport
  2. certyfikat zaszczepienia lub negatywny wynik testu PCR (72 godz.) lub testu antygenowego (48 godz.)

Zasady rekrutacji są szczegółowo podane w informacji na stronie szkoły w linku powyżej. Chętni uczniowie winni wykazać się dużym zaangażowaniem w projekt oraz dobrym poziomem komunikacji w języku angielskim.

W przypadku liczby chętnych większej niż 4, zostanie przeprowadzona szczegółowa weryfikacja oraz sporządzona lista rezerwowa uczestników.

Proszę o pobranie arkusza aplikacyjnego oraz oświadczenia rodziców z linku powyżej i składanie do koordynatora projektu do 24 IX 2021.

W razie pytań proszę o kontakt przez dziennik elektroniczny.

                                                                                                                                   Koordynator projektu

                                                                                                                                  Lucyna Próchniak

Licznik odwiedzin

1863794
DzisiajDzisiaj534
WczorajWczoraj878
W tym tygodniuW tym tygodniu4445
W tym miesiącuW tym miesiącu9323
RazemRazem1863794
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci