Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż egzamin ósmoklasisty z języka polskiego w roku szkolnym 2022/2023 nasi uczniowie napisali bardzo dobrze – osiągnęli średni wynik 70%, co dało im II miejsce w powiecie puławskim spośród wszystkich szkół, których uczniowie przystąpili do egzaminu w maju 2023roku. Jesteśmy z Nich bardzo dumni!!!                                  

8 klasa

Średnia liczba punktów w powiecie puławskim z języka polskiego wyniosła 65%,

w województwie lubelskim – 67%, zaś w całym kraju 66%.

Najlepszy wynik ze wszystkich naszych klas osiągnęła klasa VIII d, której wynik to 75%, co pozwoliło, aby klasa znalazła się w 8 staninie, w 9- stopniowej skali.

Tak wysoki wynik nasi Absolwenci uzyskali dzięki niezwykłej ambicji, zaangażowaniu, wytrwałości i pracowitości oraz wsparciu i cierpliwości nauczycieli oraz rodziców.

Serdecznie wszystkim gratulujemy znakomitych rezultatów i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej edukacji.

Jesteśmy pewni, że te wyniki będą motywacją dla młodszych uczniów do dalszego rozwoju i ciężkiej pracy.

Sukces egzaminacyjny Naszych Uczniów jest dla nas wszystkich nagrodą za wysiłek, jaki włożyliśmy w edukację i wychowanie młodych pokoleń Polaków.

                                                           Nauczyciele języka polskiego

MATEMATYKA

Tegoroczne wyniki ósmoklasistów z matematyki napawają nas dumą. Zajęliśmy VII miejsce (z matematyki) w rankingu wszystkich szkół w powiecie puławskim, a kl VIIIa szczególnie przyczyniła się do tego sukcesu uzyskując średni wynik klasy na poziomie 66% co dało jej 7 stanin w 9-cio stopniowej skali.

Anna Rukasz

JĘZYK ANGIELSKI

       Za rozwiązanie zadań z języka angielskiego ósmoklasiści w naszej szkole uzyskali średnio 60% punktów możliwych do zdobycia. Wynik szkoły z egzaminu nie odbiega znacznie od wyników gminy (59%), powiatu (63%), województwa (64%) czy kraju (66%). Klasy VIIIa i VIIId zdobyły 66%, co stawia ich wynik na równi ze średnim wynikiem kraju- to wielki sukces! Gratulujemy Wam osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych. Cieszy fakt, że uczniowie uzyskują każdego roku podobne albo coraz wyższe wyniki na egzaminach. Jest to wynik ich ciężkiej ośmioletniej pracy! My, przygotowując uczniów do nadchodzącego egzaminu dokładamy wszelkich starań, żeby wyniki były jak najwyższe oraz mamy nadzieję, że uczniowie wykorzystają swoją wiedzę i potencjał, aby zdobyć jak najwyższe wyniki.

Nauczycielki języka angielskiego

Licznik odwiedzin

2727584
DzisiajDzisiaj1507
WczorajWczoraj1238
W tym tygodniuW tym tygodniu11571
W tym miesiącuW tym miesiącu44335
RazemRazem2727584
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png