Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Dnia 20 maja 2013 roku odbył się apel podsumowujący Tydzień Ekologiczny (13-17 maja), połączony ze Świętem Polskiej Niezapominajki (15 maja).

Szczególnym gościem na apelu był Wójt Gminy Kurów Pan Stanisław Wójcicki, który już od wielu lat uczestniczy w tym naszym szkolnym święcie. Zwracając się do całej społeczności szkolnej poinformował o działaniach Urzędu Gminy w dziedzinie ochrony środowiska, szczególnie o potrzebie segregacji odpadów. Kolejnym ważnym punktem apelu było rozdanie nagród i wyróżnień uczniom biorącym udział w konkursach związanych z Tygodniem Ekologicznym. Apel zakończył program artystyczny pt. "Jaś i Małgosia - wersja proekologiczna" zaprezentowany przez uczniów klas szóstych, przygotowany pod kierunkiem nauczycielek przyrody - pani Lucyny Próchniak i pani Teresy Robaczewskiej.

 

Wyniki konkursów, które przeprowadzono w ramach Tygodnia Ekologicznego:

Konkurs wiedzy przyrodniczo - ekologicznej dla klas IV - VI.

klasy IV

I miejsce - Barbara Misiurek - IVa

II miejsce - Julia Ogonowska - IVb; Sylwia Żaba - IVc

III miejsce - Marta Szczuchniak - IVc

klasy V

I miejsce - Kamil Grzegorczyk - V b

II miejsce - Filip Stróżek - Vd

III miejsce - Natalia Furtak - Vb; Julia Kucińska - Vb; Przemysław Pielecha - Vc

klasy VI

I miejsce - Szczepan Góra - VIc

II miejsce - Damian Ignaczak - VIa; Przemysław Rydz - VIa

III miejsce - Katarzyna Białkowska - VIb; Krystian Turkiewicz - VIc

 

Konkursy plastyczne dla klas IV - VI

"Niezapominajka w krajobrazie"

Wyróżnienia otrzymali: Jakub Stasiak - IVb, Przemysław Nowak - IVa.

"Moje ulubione wiosenne kwiaty"

Wyróżnienie otrzymał Dawid Żaba - Vc.

"Nadzieją namaluję świat"

Wyróżnienia otrzymali: Karolina Dąbrowska - VIb, Krystian Turkiewicz - VIc.

 

Konkurs literacki dla klas IV- VI pod hasłem "Ziemia bez śmieci w wierszach dzieci"

Wyróżnienia otrzymali: Julia Ogonowska - IVb, Dawid Żaba - Vc, Sylwia Żaba - IVc, Krystian Kołodziej - VIa, Karolina Dąbrowska - VIb, Krystian Turkiewicz -VIc

 

Konkurs wiedzy przyrodniczej dla klas III

I miejsce - Małgorzata Michalska - IIIb, Angelika Kopińska - IIIb

II miejsce - Jakub Okoń - IIIc

III miejsce - Kamil Gawlik IIIc

 

Konkurs plastyczny dla klas II- " Co w trawie piszczy i po niebie lata- majowa łąka"

Wyróżnienia otrzymali: Karolina Cybulska, Agnieszka Szewczyk, Mikołaj Szumorek, Julia Głębicka, Magda Finkowska, Julia Samal, Igor Szymanek, Bartek Flis.

 

Konkurs plastyczny dla klas I - "Zaczarowana łąka"

Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Stasiak, Dominik Kruk, Weronika Kaniewska, Igor Banaś, Natalia Górniaszek, Wiktoria Poniewierska, Iga Sumorek, Nikola Sieniek.

 

Konkurs plastyczny dla klas III - "Ziemia - wyspa zielona"

Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Baćkowska, Daria Piłat, Mateusz Żuchowski, Konrad Przychodzeń, Małgorzata Michalska, Agnieszka Kopińska, Wiktoria Gajlewicz, Radosław Pielecha, Weronika Guz.

 

 

 

Licznik odwiedzin

2674708
DzisiajDzisiaj842
WczorajWczoraj1266
W tym tygodniuW tym tygodniu9869
W tym miesiącuW tym miesiącu43020
RazemRazem2674708
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png