Linki
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W związku z obecną sytuacją, ogólnopolski konkurs języka angielskiego “Forget-me-not" odbędzie się w wersji online. Termin 25. 11 pozostaje bez zmian, natomiast godzina rozpoczęcia ulegnie przesunięciu na godz. 15.00 (tak, żeby nie kolidowała z zajęciami lekcyjnymi). Dla tych uczniów, u których pojawią się problemy np. z działaniem internetu lub którzy nie będą mogli przystąpić do konkursu tego dnia, udostęniony będzie drugi termin: 26. 11 o godz. 15.00. Wszyscy uczniowie, którzy potwierdzili swój udział, zostaną poinformowani o wszystkich szczegółach przez swoich nauczycieli języka angielskiego. Powodzenia!

CELE KONKURSU:
- rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych dzieci
- kultywowanie i upowszechnienie tradycji pieczenia świątecznych pierników
- popularyzowanie zwyczaju własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych
- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczestników
- integracja dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zgodnie z zarządzeniem MEN dotyczącym dofinansowania zakupu sprzętu, oprogramowania lub usług  niezbędnych do nauczania zdalnego prosimy nauczycieli o pobranie wniosku i jego wypełnienie. Wypełniony wniosek proszę składać osobiście do sekretariatu lub drogą mailową ( po zeskanowaniu podpisanego wniosku i załączników)
na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wnioski przyjmowane będą  do 7 grudnia 2020 r.

Organizator:  Nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej w Kurowie
Tematyka prac:Przedmiotem konkursu jest wykonanie ciekawego zdjęcia nawiązującego do aktualnej pory roku

O niepodległej Polsce, w ciągu 123 lat niewoli, śniły cztery pokolenia Polaków.  11 listopada 1918 r. po latach wysiłków, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. Tak narodziła się Niepodległość. Dziś obchodzimy 102 rocznicę .

Zgodnie z decyzją premiera dotyczącą ograniczeń wynikających ze wzrostu zachorowań  na COVID – 19, od dnia 9 listopada 2020 r. nauczanie w klasach 1 – 3 odbywać się będzie zdalnie, za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Jednocześnie nauczanie zdalne w kl. 4 – 8 zostaje przedłużone do 29 listopada 2020 r.  Z życzeniami zdrowia: Dyrekcja Szkoły

Licznik odwiedzin

1575282
DzisiajDzisiaj677
WczorajWczoraj1199
W tym tygodniuW tym tygodniu1875
W tym miesiącuW tym miesiącu24329
RazemRazem1575282
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci