RODZICE
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

 

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie

Zgodnie z decyzją MEiN oraz MZ od 18 stycznia 2021r. uczniowie klas I-III wracają do nauki w trybie stacjonarnym, w ścisłym reżimie sanitarnym.
Zajęcia odbywać się będą według dotychczasowego planu obowiązującego
od dnia 1 września 2020r.
W trosce o zdrowie Państwa, Uczniów i Pracowników, prosimy
o przestrzeganie wytycznych dotyczących organizacji i pracy szkoły zamieszonych na stronie internetowej.

 Akademia Kreatywności to wyjątkowe warsztaty edukacyjno-animacyjne dla dzieci realizowane w czasie ferii zimowych. Codzienne spotkania są gwarancją ogromnej dawki ciekawostek, inspiracji i fantastycznej zabawy!

w

Konkurs fotograficzny” POLSKA ZŁOTA JESIEŃ” adresowany był dla dzieci klas IV - VIII. Jednym z celów konkursu było zachęcanie dzieci do rozwijania wyobraźni, kreatywności, wrażliwości estetycznej i umiejętności posługiwania się urządzeniami cyfrowymi, jak również rozwijanie zdolności obserwacji przyrody, co zostało osiągnięte, patrząc po ilości nadesłanych zdjęć konkursowych.

zyczenia2

W związku z obecną sytuacją, ogólnopolski konkurs języka angielskiego “Forget-me-not" odbędzie się w wersji online. Termin 25. 11 pozostaje bez zmian, natomiast godzina rozpoczęcia ulegnie przesunięciu na godz. 15.00 (tak, żeby nie kolidowała z zajęciami lekcyjnymi). Dla tych uczniów, u których pojawią się problemy np. z działaniem internetu lub którzy nie będą mogli przystąpić do konkursu tego dnia, udostęniony będzie drugi termin: 26. 11 o godz. 15.00. Wszyscy uczniowie, którzy potwierdzili swój udział, zostaną poinformowani o wszystkich szczegółach przez swoich nauczycieli języka angielskiego. Powodzenia!

Licznik odwiedzin

1627986
DzisiajDzisiaj938
WczorajWczoraj1113
W tym tygodniuW tym tygodniu5505
W tym miesiącuW tym miesiącu17210
RazemRazem1627986
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci