UCZNIOWIE
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Nasz zespół rozpoczął nowy 2024 rok iście koncertowo. Pani Paulina Pietroń i Konrad Grabowski opracowali repertuar kolęd i pastorałek. Cały grudzień trwały intensywne przygotowania.

            W piątek, 17 marca, część naszego zespołu, czyli uczniowie z klas piątych, mieli okazję zaprezentować się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie szerszemu gronu widzów.

 Zespół Pieśni i Tańca ,, Biały Kur ”chętnie uczestniczy w lokalnych uroczystościach i włącza się w ważne wydarzenia na terenie gminy. Jednym z nich było przedświąteczne spotkanie w Klubie Seniora .

logo bialy kur


Od października 2022 roku w naszej szkole intensywnie działa Zespół Pieśni i Tańca Biały Kur. Zebrana liczna grupa młodych tancerzy, którzy nie  zaniedbują śpiewu , wzbogaciła życie naszej lokalnej społeczności. Biały Kur wzbudził zainteresowanie, pisano o młodych artystach w gazetach. 

  28 listopada w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się dyskoteka i uroczyste przyjęcie nowych członków zespołu. Miejmy nadzieję , że takie uroczystości staną się tradycją naszej roztańczonej i rozśpiewanej grupy.

Licznik odwiedzin

2764214
DzisiajDzisiaj613
WczorajWczoraj903
W tym tygodniuW tym tygodniu3363
W tym miesiącuW tym miesiącu27579
RazemRazem2764214
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png