Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

WRACAMY CZASOWO DO NAUKI ZDALNEJ
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami spowodowanymi wysokim wzrostem zachorowalności w kraju, uczniowie klas 1-3 od 22 marca do 9 kwietnia 2021r. będą realizowali zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zapraszamy uczniów klas I - VIII Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kurowie do udziału w Szkolnym Konkursie Historyczno - Plastycznym  organizowanym przez nauczycieli historii.

9 lutego 2021r. nasza szkoła przystąpiła do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, organizowanego przez Polskie Centrum Programu Safer Internet. Tegoroczna edycja została zorganizowana pod hasłem „Razem dla lepszego Internetu!”.

W naszej szkole realizowany jest program Erasmus plus „Nauka bez granic”. Jednak pandemia sprawiła, że pojawiły się nieoczekiwane granice i przeszkody, które ...stworzyły nowe pomysły i możliwości.

No właśnie…. Takich dziwnych i niepewnych czasów przyszło nam doświadczać. Trudno mówić o normalności w szkole, a tu projekt do realizacji. Nie tak się umawialiśmybuzka

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim Paniom życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i spełnienia marzeń. Niechaj radość i uśmiech towarzyszą Paniom każdego dnia, a poczucie ciepła, przyjaźni i miłości daje Wam pełnię satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.

ZAPISY DZIECI  DO KLAS PIERWSZYCH na rok szkolny 2021/2022 prowadzone są od 8 marca do 23 kwietnia 2021 r. Obowiązkiem szkolnym w roku szkolnym 2021/2022 objęte są dzieci urodzone w roku 2014 oraz na wniosek rodziców dzieci urodzone w 2015 r.

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypada we wtorek - 9 lutego, ale obchody będą trwały przez cały luty i marzec. W naszej szkole z tej okazji przygotowaliśmy gazetki i materiały, które mają na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Regulamin konkursu czytelniczego: "Bilet powrotny do biblioteki"

Organizator:

Paulina Głowacka przy współudziale biblioteki szkolnej.

Uczestnicy konkursu:

Konkurs adresowany jest do uczniów z klas I-III Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kurowie.

Cele konkursu:

- rozbudzanie pasji czytelniczych i zamiłowania do literatury pięknej

Licznik odwiedzin

1844756
DzisiajDzisiaj213
WczorajWczoraj265
W tym tygodniuW tym tygodniu689
W tym miesiącuW tym miesiącu906
RazemRazem1844756
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci