Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

plecak.jpg

30 września tradycyjnie obchodzimy święto naszych kolegów. W tym roku klasy siódme uczciły ten dzień ogniskiem. Było coś dla ducha - dziewczyny uroczyście złożyły życzenia i odśpiewały 100 lat. Potem coś dla ciała - pyszne przekąski i oczywiście kiełbasa z ogniska. Słowem, pyszna zabawa w miłym towarzystwie. Szkoda, że ten czas tak szybko upłynął. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc. 

Licznik odwiedzin

3895905
DzisiajDzisiaj1090
WczorajWczoraj1444
W tym tygodniuW tym tygodniu2534
W tym miesiącuW tym miesiącu32730
RazemRazem3895905
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png