Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W naszej szkole realizowany jest program Erasmus plus „Nauka bez granic”. Jednak pandemia sprawiła, że pojawiły się nieoczekiwane granice i przeszkody, które ...stworzyły nowe pomysły i możliwości.

Grupa uczniów z klasy VII b- czyli My: Pola, Stasiek i Michał postanowiliśmy nakręcić film o szkole. Trudno to zrobić w czasie, gdy szkoła jest zamknięta i nie wiadomo kiedy będzie decyzja, by ją na nowo otworzyć dla uczniów klas starszych.

Uruchomiliśmy ze zdwojoną siłą nasze półkule mózgowe i wykorzystaliśmy charakterystyczne dla nas style uczenia się ( tu sprawdzili się obecni w każdym z nas w różnym procencie kinestetyk, wzrokowiec oraz słuchowiec) i przystąpiliśmy do realizacji filmu.

Kilka scen nakręciliśmy w swoich domach. Część pod szkołą i fragmenty w szkole.

Trudno było trzymać się scenariusza, bo były pokusy, by nakręcić piękną zimę czy utrwalić nakaz noszenia maseczek przed wejściem do szkoły.

Trochę pozmienialiśmy ustalenia! Praca przebiegała dość sprawnie. W końcu powstał film. Nagrywaliśmy go wszyscy. Zmontował go Stasiek. Robił cięcia, dobierał muzykę, efekty, cierpliwie słuchał opinii. Wystąpiliśmy w nim wszyscy. Zagraliśmy siebie.

Było dużo dyskusji zanim film zyskał taki kształt jak teraz.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej naszej produkcji. To fajna przygoda. To nasz pierwszy film. Bądźcie wyrozumiali. Zapraszamy do obejrzenia!

Pola, Michał i Stasiek

 

Licznik odwiedzin

1870390
DzisiajDzisiaj756
WczorajWczoraj695
W tym tygodniuW tym tygodniu5665
W tym miesiącuW tym miesiącu15919
RazemRazem1870390
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci