Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Prezentujemy wyniki uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”. Gratulujemy wyników i zachęcamy w przyszłym roku do udziału w kolejnej edycji „KANGURA”

 

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach konkursu "BYLIŚMY..., JESTEŚMY..., BĘDZIEMY..."dla uczczenia 570 rocznicy lokacji Kurowa.

25 kwietnia 21 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kurowie i 3 uczennice ze Szkoły Podstawowej w Klementowicach odwiedziło siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w

Puławach, a następnie remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie.

W piatek 20.04.2012 r. uczniowie z kl. VI abc, Vc, IVb mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniu profilaktycznym z zakresu ratownictwa medycznego. Dzieci dowiedziały się, jak udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Spotkanie odbyło się z inicjatywy p. Haliny Jankiewicz, przewodniczącej Komisji Profilaktyki. 

Pamięć ofiar zbrodni katyńskiej sprzed 72 lat i katastrofy smoleńskiej w 2010 r. uczcili w niedzielę 22 kwietnia mieszkańcy Gminy Kurów.

Uroczystości zainaugurowała Msza św. w intencji ofiar.

Muzyczną oprawę Mszy św. wykonał Chór Gminy Kurów oraz Gminna Orkiestra Dęta, której

członkami są uczniowie z naszej szkoły.

Podczas uroczystości obecne były poczty sztandarowe ze sztandarami Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Kurowie oraz wszystkich jednostek OSP z terenu gminy.

Podsumowanie Tygodnia Profilaktyki

Dnia 16.04.2012r. odbył się apel podsumowujący działania realizowane w ramach Tygodnia Profilaktyki. Podczas apelu uczniowie klas trzecich zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację pt: „Królewna Śnieżka inaczej”, która poruszała problemy uzależnień wśród młodzieży.

Zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom biorącym udział w konkursach.

Licznik odwiedzin

1540797
DzisiajDzisiaj1155
WczorajWczoraj1196
W tym tygodniuW tym tygodniu3508
W tym miesiącuW tym miesiącu23854
RazemRazem1540797
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci