Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

 

28 marca przebiegał pod hasłem promocji zdrowego odżywiania, rozgrywek sportowych i promowania kultury żywego słowa w trakcie konkursu recytatorskiego.

Od 26 do 30 marca każda klasa ozdabia swoja pracownię plakatem profilaktycznym „Nie milcz walcz z agresja!".

Plakaty są plastyczną formą towarzyszącą akcjom podejmowanym przez uczniów, w ramach tygodnia profilaktyki, w celu przeciwdziałania przejawom agresji w szkole.

Rozpoczął się Szkolny Tydzień Profilaktyki.

W dniu 26 marca Rada Samorządu Szkolnego wraz z uczniami klas VI przygotowała poczęstunek składający się ze zdrowej żywności dla społeczności szkolnej.

Uczniowie mieli możliwość skosztowania: minikanapeczek, wieloskładnikowych koreczków oraz bukietu warzyw i owoców.

21 marca uczniowie klas I uczestniczyli w lekcji bibliotecznej poświęconej historii Kurowa. Nietypowe zajęcia odbyły się w Gminnej Bibliotece Publicznej.

17 marca w Woli Osowińskiej odbył się XIII Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej imienia Wacława Tuwalskiego.
Jakub Lesiewicz został laureatem konkursu i zakwalifikował się do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów, zaś Jakub Brzozowski otrzymał wyróżnienie.

                W dniu 20 marca 2012 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W eliminacjach wzięło udział 5 zespołów ze Szkoły Podstawowej w Kurowie oraz 1 zespół ze Szkoły Podstawowej w Klementowicach.


Licznik odwiedzin

1540848
DzisiajDzisiaj1206
WczorajWczoraj1196
W tym tygodniuW tym tygodniu3559
W tym miesiącuW tym miesiącu23905
RazemRazem1540848
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci