Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

"Beyond the Limits with Learning" to projekt programu Erasmus+ realizowany w naszej szkole od październka 2020. Jednym z głównych działań jest wymiana uczniów i nauczycieli. Na wyjazd do Słowacji czekaliśmy od lutego, kiedy to zaplanowane było pierwsze spotkanie nauczycieli szkół partnerskich, przekładane z powodu pandemii.

Kolejne mobilności do Turcji, Macedonii Północnej i Chorwacji odbędą się już z naszymi uczniami. Finalne spotkanie podsumowujące projekt przez nauczycieli będzie mieć miejsce w naszej szkole.
Pierwszy dzień wizyty był intensywny dla nas wszystkich. Gospodarze zaplanowali mnóstwo aktywności i niespodzianek. Jedną z nich był tort ozdobiony flagami krajów partnerskich. Zaczęliśmy od przedstawienia naszych krajów i szkół. Istotnym elementem planu dnia było spotkanie ze starostą miejscowości Badin, w której gościmy, oraz występ folklorystyczny. Popołudnie było również ekscytujące ze względu na warsztaty, które poprzedził wykład Pani dyrektor na temat zintegrowanej pedagogiki. Uczestnicy zostali zaangażowani w tworzenie "nauczyciela robota", którego integralne części tworzą całość w prawidłowym procesie nauczania. Ostatnim, ale chyba najciekawszym punktem dnia były warsztaty o nazwie "Blue Print" ("Modrotlać" - słowacki), przygotowane przez kółko młodego chemika w szkolnym laboratorium. Uczniowie pod opieką nauczycielki chemii kultywują tradycyjną metodę barwienia tkanin (w kolorze indygo) i utrwalania na nich różnych wzorów. Z zaciekawieniem oczekujemy na kolejne dni.

STAY TUNED!

Licznik odwiedzin

1863801
DzisiajDzisiaj541
WczorajWczoraj878
W tym tygodniuW tym tygodniu4452
W tym miesiącuW tym miesiącu9330
RazemRazem1863801
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci