Podsumowanie Tygodnia Profilaktyki
Dnia 16.04.2012r. odbył się apel podsumowujący działania realizowane w ramach Tygodnia Profilaktyki. Podczas apelu uczniowie klas trzecich zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację pt: „Królewna Śnieżka inaczej”, która poruszała problemy uzależnień wśród młodzieży.
Zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom biorącym udział w konkursach. Wyniki konkursu plastycznego dla klas pierwszych „Dbajmy o czystość ciała”:
I miejsce Karolina Cybulska kl. I a
II miejsce Julia Samal kl. I b
III miejsce Weronika Chmurzyńska kl. I c
Wyniki konkursu plastycznego dla klas drugich „Odżywiamy się zdrowo”:
I miejsce Wiktoria Sumorek kl. II c
II miejsce Magdalena Baćkowska kl. II a
III miejsce Izabela Chojnacka kl. II b
Wyniki konkursu plastycznego dla klas trzecich „Ruch to zdrowie”:
I miejsce Oliwia Pecio kl. III a
II miejsce Aleksandra Pecio kl. III c.
III miejsce Dominika Dziuba kl. III a
Wyniki konkursu wiedzy dla klas drugich „Bezpieczeństwo w życiu codziennym”:
I miejsce Izabela Chojnacka kl. II b
II miejsce Wiktoria Gajlewicz kl. II c
Wiktoria Sumorek kl. II c
III miejsce Magdalena Rosa kl. II a
Angelika Kopińska kl. II b
Radosław Pielecha kl. II c
Wyniki konkursu wiedzy dla klas drugich i trzecich „Aby zdrowym być”:
Klasy drugie:
I miejsce Izabela Chojnacka kl. II b
Angelika Kopińska kl. II b
II miejsce Małgorzata Michalska kl. II b
III miejsce Radosław Pielecha kl. II c
Klasy trzecie:
I miejsce Beata Aftyka kl. III c
Marta Szczuchniak kl. III c
Anna Kołodziej kl. III a
II miejsce Paweł Chmurzyński kl III b
III miejsce Zofia Staszak kl. III b
Wyniki konkursu na symbol kraju anglojęzycznego:
I miejsce Karolina Cybulska kl. I a
Mateusz Stróżek kl. I a
Oskar Pietrzak kl. I a
Wyróżnienie Mateusz Rozpędowski kl. I c
W konkursie recytatorskim dla klas I-III nagrodzono i zakwalifikowano do etapu gminnego następujące osoby:
1. Oskara Pietrzaka kl. I a
2. Patrycję Skorupską kl. I b
3. Julię Głębicką kl. I c
4. Małgorzatę Dorosz kl. I c
5. Małgorzatę Michalską kl. II b
6. Wiktorię Gajlewicz kl. II c
7. Wiktorię Sokołowską kl. III a
8. Dominikę Dziubę kl. III a
9. Klaudię Charlej kl. III b
10. Martę Szczuchniak kl. III c
11. Annę Chabros kl. III c
Wyniki konkursu dla klas IV-VI „Mistrz dobrych manier”
I miejsce Jakub Brzozowski kl. VI b
II miejsce Magdalena Wójcicka kl. VI b
III miejsce Natalia Zielińska kl. VI c
Wyniki konkursu dla klas IV-VI pt: „Wiem co jem”:
I miejsce Przemysław Rydz kl. V a
II miejsce Katarzyna Furtak kl. VI b
Weronika Furtak kl. VI a
Daria Próchniak kl. IV c
III miejsce Adam Ginalski kl. VI a
Szczepan Góra kl. V c
Jan Bieniek kl. V b
W konkursie recytatorskim dla klas IV-VI nagrodzono i zakwalifikowano do etapu gminnego następujące osoby:
1. Dominika Chołody kl. IV c
2. Julia Maj kl. IV c
3. Natalia Kuflewska kl. IV c
4. Aleksandra Chołaj kl. IV b
5. Klaudia Szymanek kl. IV
6. Natalia Samborska kl. IVc
7. Dawid Żaba kl. IVc
8. Klaudia Chmurzyńska kl. IV c
9. Kinga Chojnacka kl. V c
10. Katarzyna Białkowska kl. V b
11. Rafał Sadurski kl. VI a
12. Barbara Guz kl. VI a
13. Damian Celuch kl. VI a
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach, a zwycięzcom gratulujemy.