Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png
W ramach projektu współpracy międzynarodowej Erasmus+ „Beyond the Limits with Learning’’ 2020-2022, grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły uczestniczy w spotkaniu przedstawicieli projektu w Macedonii Północnej w dniach 21-26 III 2022 r.
001

 002

Kolejny etap naszego projektu czyli wymiana uczniów -wyjazd do Macedonii Północnej był przez nas długo oczekiwany i przegotowywany, jednakże do ostatniego dnia nie opuszczały nas obawy przed wyjazdem, związane z sytuacją zewnętrzną.

Udało nam się szczęśliwie dolecieć do Sofii i dojechać do Macedonii oraz rozlokować się w motelu wspólnie z przyjaciółmi ze Słowacji. Pozostali uczestnicy mobilności nocują w innych miejscach.

Pierwszy dzień upłynął na wspólnych spotkaniach, bardzo ciepłym przyjęciu przez gospodarzy. Podziwialiśmy artystyczne występu uczniów ze szkoły w Krivej Palance. W bardzo milej atmosferze upłynęło spotkanie z burmistrzem miasta, od którego otrzymaliśmy drobne upominki. Zwiedziliśmy regionalne muzeum.

Lunch był dla nas sporym zaskoczeniem. Świetne przekąski z regionalnymi produktami potraktowaliśmy jako danie główne i po prostu się najedliśmy. A to był dopiero starter! Niewiele miejsca zostało na pyszne danie główne i jeszcze deser! Na kolację nie było szans !😊

Wspólne spotkanie zakończyły późnym popołudniem warsztaty decoupage. Czekamy na efekt końcowy.
Kolejny dzień to całodniowa wycieczka nad Jezioro Ochrydzkie.

Relacje wkrótce!

 
 
 

Licznik odwiedzin

2014881
DzisiajDzisiaj438
WczorajWczoraj562
W tym tygodniuW tym tygodniu2465
W tym miesiącuW tym miesiącu1586
RazemRazem2014881
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci