Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Uroczyste zakończenie nauki w Szkole Podstawowej to dla każdego ósmoklasisty ważne i wyjątkowe wydarzenie. W tym roku 23 czerwca naszą szkołę kończyły cztery klasy ósme.

     Jak co roku, uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą. Następnie wszyscy zebraliśmy się w Sali gimnastycznej, gdzie uczniowie w obecności sztandaru szkoły odebrali świadectwa i nagrody za swoją ciężką i wytrwałą pracę.
     Ósmoklasiści przygotowali pod kierunkiem p. Beaty Brzozowskiej i p. Anny Rukasz montaż słowno – muzyczny „Dopomóż dzisiaj odchodzącym chwilom, by jutro było warte wspomnień...”, w którym podziękowali nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za czas spędzony w murach tej szkoły. Dziękując za opiekę, cierpliwość, szlifowanie charakterów, za przekazaną wiedzę, żegnali się słowami:
„Do zobaczenia w dorosłym życiu, Na innej drodze, na innym szlaku...”
Całą uroczystość zakończyliśmy tradycyjnie przy dźwiękach polskiego, narodowego tańca – poloneza, którego uczniowie nauczyli się pod kierunkiem p. Hanny Żurkowskiej i p. Jolanty Królik.

     Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu z uroczystości pożegnania absolwentów naszej szkoły.

Beata Brzozowska

Licznik odwiedzin

2037447
DzisiajDzisiaj97
WczorajWczoraj523
W tym tygodniuW tym tygodniu3312
W tym miesiącuW tym miesiącu6981
RazemRazem2037447
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci