Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W niedzielę 24 marca naszych uczniów spotkało wielkie wyróżnienie. Młodzież wspólnie z panem dyrektorem Włodzimierzem Żurkowskim otrzymała zaproszenie na uroczystości rocznicowe do Lublina.

 pilsudski

   Było to z okazji imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz 36 - lecia utworzenia Związku Piłsudczyków RP. Do Lublina pojechali uczniowie tworzący poczty sztandarowe oraz delegacja młodzieży pod opieką nauczycieli historii . Nasze poczty znakomicie prezentowały się podczas mszy w Archikatedrze Lubelskiej. Następnie młodzież w towarzystwie pocztów sztandarowych innych szkół, wojska, Związku Piłsudczyków RP uroczyście przeszła na Plac Litewski. Przy pomniku Marszałka Sztandar Szkoły otrzymał Złoty Krzyż za krzewienie idei Marszałka. Jest to dla nas zaszczyt i wielka odpowiedzialność. Józef Piłsudski pozostaje w pamięci i w sercach naszych uczniów.
      Szkołę reprezentowali: Krzysztof Respond, Maciej Zieliński, Stanisław Duda, Lena Frel, Julia Chabros. W pocztach sztandarowych - Daria Zlot, Paulina Lewandowska, Kacper Mańko, Natalia Wierak, Kinga Kula, Mateusz Płocki, Julia Szozda, Emilia Przychodzeń, Wojciech Mańka, Gabriela Sumorek, Kinga Tkaczyk, Filip Wójcik.
           Wyżej wymienionym uczniom należą się wielkie podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkolnej społeczności.


Małgorzata Bachanek, Michał Guz

Licznik odwiedzin

2615192
DzisiajDzisiaj1331
WczorajWczoraj1513
W tym tygodniuW tym tygodniu6457
W tym miesiącuW tym miesiącu21300
RazemRazem2615192
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png