Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Podobno województwo świętokrzyskie czaruje i straszy. Nas tylko oczarowało. Uczniowie klas szóstych pojechali 7 maja na wycieczkę zorganizowaną przez lubelskie biuro Fabryka Podróży. Dopisała nie tylko pogoda, ale również humory.

Pierwszego dnia poznaliśmy uroki Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Dzielnie przeszliśmy wschodnim stokiem Łysej Góry zwanym Drogą Królewską.

Byliśmy w klimatycznym sanktuarium Świętego Krzyża. Wielkie wrażenie zrobiła na nas majestatyczność i surowość Gołoborza. Znakomitą zabawę i wiele wrażeń zapewnił Sabat Krajno Park Rozrywki i Miniatur oraz film 6 D. Nocowaliśmy w Hotelu Świętokrzyskim w Suchedniowie. Jako że wcześniej pokonaliśmy Drogę Królewską , to i czekały na nas iście królewskie warunki.

Uzupełnieniem tego fantastycznego dnia była dyskoteka. Tu nie wchodzimy w szczegóły, bo co tam się działo , to niech pozostanie naszą tajemnicą. Możemy tylko zaznaczyć, że zabawa była przednia!

Drugiego dnia zaczęliśmy od wizyty w interaktywnym Centrum Nauki Leonardo da Vinci. Było co robić! W takim miejscu widać, że nauka może być pasjonującą przygodą. Potem iście po królewsku udaliśmy się do zamku w Chęcinach. Po pysznym obiedzie poznawaliśmy uroki i tajemnice Podziemnej Trasy Turystycznej na Kadzielni. Niektórzy dostrzegli uśpione nietoperze. Na szczęście byliśmy taktowni i nie obudziliśmy tych ssaków. Powrót upłynął nam szybko i przywieźliśmy wiele niezapomnianych wrażeń oraz miłych wspomnień   Zapraszamy w Góry Świętokrzyskie!

Jolanta Królik ,
Dorota Seluk- Ogórek,
Monika Bochniak,
Małgorzata Bachanek.

Licznik odwiedzin

2727814
DzisiajDzisiaj198
WczorajWczoraj1539
W tym tygodniuW tym tygodniu198
W tym miesiącuW tym miesiącu44565
RazemRazem2727814
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png