Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W naszej szkole 14 maja rozpoczęły się egzaminy. Dzielni uczniowie najstarszych klas rozpoczęli od sprawdzenia wiedzy z języka ojczystego. 15 maja czeka ich spotkanie z królową nauk, czyli z matematyką. 16 maja przed młodzieżą sprawdzenie wiedzy z języka angielskiego.

Życzymy naszym uczniom i uczennicom dobrych wyników, siły i wytrwałości. Pierwszego dnia - dobrego pióra i giętkiego języka. Liczcie na swoją wiedzę i na odrobinę szczęścia podczas matematyki. Mamy nadzieję, że po egzaminie z języka angielskiego powiecie, że wszystko jest ok. Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami i mocno trzymamy kciuki. Powodzenia!

Grono pedagogiczne

Licznik odwiedzin

2727615
DzisiajDzisiaj1538
WczorajWczoraj1238
W tym tygodniuW tym tygodniu11602
W tym miesiącuW tym miesiącu44366
RazemRazem2727615
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png