Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

18 czerwca rozśpiewana i roztańczona drużyna z naszego zespołu miała ognisko. Tym razem spotkaliśmy się w Kurowie. Na świeżym powietrzu tańczono, śpiewano, pieczono kiełbaski. Pojawiły się wspomnienia.                                                                 

            Za nami pracowity rok- powitaliśmy nowych członków zespołu, zorganizowaliśmy zabawę z okazji Dnia Chłopaka, dyskotekę andrzejkową. Nawet odwiedził nas Mikołaj z prezentami.

            Potem były występy z patriotycznym repertuarem , w tym wzięliśmy udział w przedstawieniu z okazji 11 listopada. Następnie przygotowaliśmy kolędy, z którymi jeździliśmy do Puław, do Nałęczowa, do Domu Seniora.

            Zorganizowaliśmy koncert noworoczny. Tradycyjnie włączyliśmy się w działania szkoły, biorąc udział w przedstawieniu profilaktycznym. Zaproszono nas na występ podczas konferencji w Lublinie.

            Tańczyliśmy i śpiewaliśmy podczas otwarcia boiska. Uczestniczyliśmy w Jarmarku Kultury. Byliśmy gospodarzami Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego.

            Przed nami wiele wspaniałych wyzwań. Dlatego ta zabawa była nam potrzebna. Pani Paulina Pietroń i pan Konrad Grabowski zadbali o każdy szczegół uroczystości. Wręczono dyplomy i drobne upominki. Następnie podziękowano naszym koordynatorom, honorowemu opiekunowi pani Hannie Żurkowskiej, paniom - Jolancie Królik, Magdalenie Drzazdze, Małgorzacie Bachanek, panu Michałowi Guzowi.

            Udaliśmy się z podziękowaniami do dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury p. Bogdana Lipińskiego. Odśpiewaliśmy podziękowania dla wójta gminy Kurów pana Arkadiusza Małeckiego i dla przewodniczącej GKRPA pani Haliny Jankiewicz.

            Wróciliśmy do szkoły, dedykując krótki występ panu dyrektorowi szkoły podstawowej Włodzimierzowi Żurkowskiemu i pani dyrektor Annie Wyskwar . Mamy wielu przyjaciół, dzięki którym możemy się rozwijać. Udało nam się stworzyć nie tylko zespół, ale przede wszystkim grupę przyjaciół. Bądźcie z nami nadal, bo w wakacje również występujemy.

            Może we wrześniu nasza rodzina „Białego Kura" powiększy się o nowych członków. Serdecznie zapraszamy!

Małgorzata Bachanek

Licznik odwiedzin

2764214
DzisiajDzisiaj613
WczorajWczoraj903
W tym tygodniuW tym tygodniu3363
W tym miesiącuW tym miesiącu27579
RazemRazem2764214
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png