ORGANIZACJA ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW KLAS I – VI
w Szkole Podstawowej w Kurowie
w okresie ferii zimowych od 2 - 13.02.2015 r.
Lp. |
RODZAJ ZAJĘĆ |
KLASA |
TERMIN |
GODZINA |
PROWADZĄCY |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe |
III - VI |
pon.- czw. 2-5.02 piątek 6.02 pon.- czw. 9-12.02 piątek 13.02 |
900-1300 900-1300 900-1300 900-1300 |
Justyna Pękala Renata Woźniak Tomasz Robaczewski Jarzy Wachel |
2. |
Przygotowanie do sprawdzianu klas VI |
VI C VI B |
wtorek 3.02 środa 11.02 |
1100-1230 |
Ewa Pasternak |
3. |
Pasowanie na czytelnika |
V B |
środa 11.02 czwartek 12.02 |
1000-1200 |
Monika Respond |
4. |
Kultura krajów anglojęzycznych |
V - VI |
wtorek 10.02 środa 11.02 czwartek 12.02 |
1000-1200 |
Patrycja Nowakowska |
5. |
Zajęcia rewalidacyjne
|
IV |
poniedziałek 9.02 |
1000-1100 |
Wójciak Anna |
6. |
Zajęcia recytatorskie
|
IV-VI |
poniedziałek 9.02 |
1100-1200 |
Wójciak Anna |
7. |
Zajęcia ogólnorozwojowe (ruchowe, plastyczne, gry dydaktyczne) |
III B |
czwartek 5.02 czwartek 12.02 |
900-1100 |
Beata Smaga |
8. |
Zajęcia szachowe |
I - III IV - VI |
wt.-pt. 3,4,5,6.02 |
1000-1200 |
Jolanta Dados |
9. |
Zajęcia komputerowe |
III - VI |
wtorek 3.02 czwartek 5.02 |
1100-1300 |
Jolanta Panecka |
10. |
Zajęcia komputerowe |
III - VI |
wtorek 10.02 czwartek 12.02 |
1100-1300 |
Sylwester Byzdra |
ORGANIZACJA ZAJĘĆ REKREACYJNO-SPORTOWYCH
SALA GIMNASTYCZNA:
900 –1000 kl. III - IV (dziewczęta, chłopcy)
1000 – 1100 kl. V - VI (dziewczęta, chłopcy) – siatkówka
1100 – 1200 kl. V - VI (dziewczęta, chłopcy) – siatkówka
1200 – 1300 kl. V - VI (dziewczęta, chłopcy) – piłka nożna
DATA |
GODZINA |
PROWADZĄCY |
2 - 5.02.2015 r. (poniedziałek - czwartek) |
900 –1300 |
Pękala Justyna |
6.02.2015 r. (piątek) |
900 –1300 |
Woźniak Renata |
9 - 12.02.2015 r. (poniedziałek - czwartek) |
900 –1300 |
Robaczewski Tomasz |
13.02.2015 r. (piątek) |
900 –1300 |
Wachel Jerzy |
ORGANIZACJA ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW KLAS I – VI
w poszczególnych dniach w I i II tygodniu ferii
DATA |
Lp. |
RODZAJ ZAJĘĆ |
GODZINA/SALA |
PROWADZĄCY |
2.02 (poniedz.) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Justyna Pękala
|
3.02 (wtorek) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Justyna Pękala
|
2. |
Przygotowanie do sprawdzianu klasa VI C |
1100-1230 sala nr 4 |
Ewa Pasternak |
|
3. |
Zajęcia szachowe - klasy I - III |
1000-1200 sala nr 28 |
Jolanta Dados |
|
4. |
Zajęcia komputerowe klasy III - VI |
1100-1300 sala nr 2 |
Jolanta Panecka |
|
4.02 (środa) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Justyna Pękala
|
2. |
Zajęcia szachowe - klasy I - VI |
1000-1200 sala nr 28 |
Jolanta Dados |
|
5.02 (czwartek) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Justyna Pękala
|
2. |
Zajęcia szachowe - klasy I - III |
1000-1200 sala nr 28 |
Jolanta Dados |
|
3. |
Zajęcia ogólnorozwojowe (ruchowe, plastyczne, gry dydaktyczne) - klasa III B |
900-1100 sala nr 13 |
Beata Smaga |
|
4. |
Zajęcia komputerowe klasy III - VI |
1100-1300 sala nr 2 |
Jolanta Panecka |
|
6.02 (piątek) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Renata Woźniak |
2. |
Zajęcia szachowe - klasy I - VI |
1000-1200 sala nr 28 |
Jolanta Dados |
|
9.02 (poniedz.) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Tomasz Robaczewski |
2. |
Zajęcia rewalidacyjne - klasa IV |
1000-1100 |
Wójciak Anna |
|
3. |
Zajęcia recytatorskie - klasy IV - VI |
1100-1200 |
Wójciak Anna |
|
10.02 (wtorek) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Tomasz Robaczewski |
2. |
Kultura krajów anglojęzycznych klasy V - VI |
1000-1200sala nr 8 |
Patrycja Nowakowska |
|
3. |
Zajęcia komputerowe klasy III - VI |
1100-1300 sala nr 2 |
Sylwester Byzdra |
|
11.02 (środa) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Tomasz Robaczewski |
2. |
Kultura krajów anglojęzycznych klasy V - VI |
1000-1200sala nr 8 |
Patrycja Nowakowska |
|
3. |
Przygotowanie do sprawdzianu klasa VI B |
1100-1230 sala nr 4 |
Ewa Pasternak |
|
4. |
Pasowanie na czytelnika - kl. V B |
1000-1200sala nr 5 |
Monika Respond |
|
12.02 (czwartek) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Tomasz Robaczewski |
2. |
Kultura krajów anglojęzycznych klasy V - VI |
1000-1200sala nr 8 |
Patrycja Nowakowska |
|
3. |
Zajęcia ogólnorozwojowe (ruchowe, plastyczne, gry dydaktyczne) - klasa IIIB |
900-1100 sala nr 13 |
Beata Smaga |
|
4. |
Pasowanie na czytelnika - kl. V B |
1000-1200sala nr 5 |
Monika Respond |
|
5. |
Zajęcia komputerowe klasy III - VI |
1100-1300 sala nr 2 |
Sylwester Byzdra |
|
13.02 (piątek) |
1. |
Zajęcia rekreacyjno-sportowe klasy III - VI |
900-1300 sala gimnastyczna |
Jerzy Wachel |