Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png
W maju odbyły się podsumowujące warsztaty fotograficzne pt. „Survival w obiektywie”. Zajęcia prowadziła pani Paulina Lulin, która wraz z uczennicami klas VIc i VIIc wykonała piękne kadry w parku w Olesinie. Uczestniczki wykorzystały wszystkie poznane dotąd techniki fotografowania. Poza uwiecznianiem piękna przyrody miały okazję fotografować zajęcia survivalowe prowadzone przez panią Beatę Ogórek. Las w Olesinie stał się miejscem przetrwania dla uczniów biorących udział w projekcie.

15 czerwca uczniowie klas IV-VII uczestniczyli w bezpłatnej wycieczce do Warszawy zorganizowanej w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja w Gminie Kurów". Głównym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Jest to jedno z największych w Europie centrów nauki. Uczniowie mieli okazję podziwiać interaktywne eksponaty, a także wykonywać fizyczne i chemiczne doświadczenia.

Licznik odwiedzin

3897348
DzisiajDzisiaj71
WczorajWczoraj1209
W tym tygodniuW tym tygodniu3977
W tym miesiącuW tym miesiącu34173
RazemRazem3897348
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png