Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Zapraszamy absolwentów po odbiór zaświadczeń

o wynikach egzaminu

od  9 lipca 2021 r. w godz. 8.00 do 14.00

Szkoła Podstawowa w Kurowie oraz Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych zapraszają na wyjątkowe letnie półkolonie „Tańcem po mapie”. Gwarantujemy 5 dni doskonałej zabawy, wiedzy i tańca.                                            

W czwartek 24 czerwca i w piątek 25 czerwca miały miejsce uroczyste zakończenia nauki dla klas I-VII. Sytuacja pandemiczna sprawiła, że dopiero teraz Uczniowie klas pierwszych mogli złożyć uroczyste ślubowanie (pasowanie) na uczniów naszej szkoły.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21 klas ósmych w naszej szkole odbyło się w czwartek 24 czerwca.
„Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia…” – tymi słowami pożegnaliśmy uczniów klas ósmych.

Wreszcie nasi uczniowie wrócili do szkoły. Tablety i komputery poszły na bok ustępując miejsca współpracy, rozmowom i szeroko rozumianej integracji. Tak się złożyło, że wznowienie nauki zbiegło się w czasie z Dniem Dziecka.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam Rodziców do udziału w wydarzeniu on-line dotyczącym szczepień nastolatków, które odbędzie się dniu 7 czerwca (poniedziałek ) 2021 r. w godz. 16.30-17.30.

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów klas VIII - dyrekcja szkoły podjęła decyzję o przedłużeniu nauczania zdalnego uczniów klas ósmych.  Uczniowie klas VIII - uczą się zdalnie aż do egzaminów ósmoklasisty tj do 25 maja 2021.

Cele konkursu: Inicjowanie i propagowanie działań poświęconych edukacji ekologicznej i postawom profilaktycznym w codziennym życiu, zaproponowanie dzieciom w postaci gry online.

Licznik odwiedzin

1844761
DzisiajDzisiaj218
WczorajWczoraj265
W tym tygodniuW tym tygodniu694
W tym miesiącuW tym miesiącu911
RazemRazem1844761
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci