Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

W piątek (16 marca) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Pożarnictwie. Katarzyna Białkowska -reprezentantka naszej szkoły, znalazła się w gronie najlepszych.


29 lutego gościliśmy w naszej szkole nauczycieli z Holandii, którzy poprowadzili warsztaty pt."Muzyka bez trudu". Zajęcia bardzo podobały sie uczestnikom.Organizatorem warsztatów był Pan Bogdan Lipiński.

Prezentujemy na poniższych wykresach wyniki klas VI, które pisały Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z OPERONEM - rok szkolny 2011/2012

 

Wyniki Reprezentacji Szkoły Podstawowej w Kurowie

W Mistrzostwach Powiatu Puławskiego

 

11 marca w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się koncert Gminnej Orkiestry Dętej pt."Muzyczny bukiet dla Ewy" z okazji Dnia Kobiet.

Podczas koncertu kapelmistrz Pan Stanisław Korniak przedstawił grupę dziewcząt i chłopców, którzy już wkrótce zasilą skład orkiestry podczas występów.

 

Jakub Lesiewicz i Jakub Brzozowski z klasy VI b zajęli I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy o Tematyce Wiejskiej i zakwalifikowali się do Międzywojewódzkiego Konkursu Poezji
i Prozy o Tematyce Ludowej im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej.

Licznik odwiedzin

1540868
DzisiajDzisiaj1226
WczorajWczoraj1196
W tym tygodniuW tym tygodniu3579
W tym miesiącuW tym miesiącu23925
RazemRazem1540868
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci