Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Wyjazd do Chorwacji z projektu „Erasmus+” jest dla mnie wielkim osiągnięciem. Jednak, by wziąć w nim udział, musiałam dużo się napracować, ale mimo wszystko było jak najbardziej warto!

Losy Pinokio, postaci stworzonej przez Carlo Collodi, wzruszają czytelników, skłaniają do refleksji, inspirują twórców.
Uczniowie kl. VI a, VI b i VIII d przygotowali przedstawieniept. „ Współczesny Pinokio”. W spektaklu wykorzystano pierwowzory postaci i wątki zawarte w lekturze. Jednak przygody pajacyka są uwspółcześnione i na pewno znajdują odniesienie w naszej rzeczywistości.

Dnia 3 czerwca uczniowie klas drugich uczestniczyli w międzyklasowym turnieju sportowym. Popularna i lubiana przez dzieci gra drużynowa "Dwa ognie" była okazją do zaprezentowania umiejętności sportowych. Każda z klas chciała wygrać i wykazała się ogromnym zaangażowaniem.
Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.

W ramach Tygodnia Profilaktyki 13 maja odbył się naszej w szkole konkurs wiedzy o „Ruchu drogowym” dla klas I –III.

Udział w konkursie miał na celu popularyzowanie wśród dzieci znajomości przepisów ruchu drogowego, konieczności noszenia elementów odblaskowych, a tym samym kształtowania nawyków niezbędnych dla bezpiecznego i kulturalnego uczestnictwa w ruchu drogowym, kształtowanie postaw społecznych: pomocy i odpowiedzialności za zdrowie i życie własne i innych.

Licznik odwiedzin

2068688
DzisiajDzisiaj93
WczorajWczoraj279
W tym tygodniuW tym tygodniu3622
W tym miesiącuW tym miesiącu372
RazemRazem2068688
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci