Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

28 kwietnia odbył się apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pan Dyrektor Włodzimierz Żurkowski przypomniał znaczenie wartości związanych z Konstytucją 3 Maja we współczesnym świecie.

Była to dobra okazja do wręczenia nagród. Mamy rok Wisławy Szymborskiej, nasza noblistka mawiała, że "Czytanie, to najlepsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła".

W tym roku nasza szkoła wzięła udział w akcji społeczno- edukacyjnej Żonkile. Jej celem było upamiętnienie powstania w getcie warszawskim, które rozpoczęło się 19 kwietnia 1943 roku. W tym roku przypada 80 rocznica wymienionego wydarzenia.

26 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej. Było to pierwsze wydarzenie i nasi uczniowie byli bardzo podekscytowani, ale też nieco przerażeni, że swój talent recytatorki będą musieli wyrazić w obcym języku. Na szczęście nie zniechęcił ich ten fakt i w konkursie wzięło udział 24 uczniów. Po ich świetnych występach jury nie miało łatwego zadania, żeby wyłonić zwycięzców. Finalnie, wybrano ich w dwóch kategoriach wiekowych.

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali projekty, plakaty, makiety przedstawiające ekologiczne podejście do otaczającego nas świata — klasy 1-3 makiety i plakaty, klasy 4-8 plakaty.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z przygotowań oraz ich efektów. Brawo Wy!

Licznik odwiedzin

2392742
DzisiajDzisiaj851
WczorajWczoraj1376
W tym tygodniuW tym tygodniu11918
W tym miesiącuW tym miesiącu851
RazemRazem2392742
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png