Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

DBI 2022 Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz Państwowy Instytut Badawczy (NASK) – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.

Rozpoczynamy nabór chętnych do wyjazdu do Macedonii Północnej w ramach wymiany uczniów. Rekrutacja trwa do 15 lutego 2022r. Wszystkich chętnych zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o zgłaszanie się do p. Lucyny Próchniak oraz o zapoznanie się z załączoną dokumentacją (link poniżej)
Dokumentacja

- regulamin projektu Erasmus+,                                                                         

Informujemy Państwa, że w Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”.
Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00.   
Link do spotkania

Źródło

W związku ze stwierdzonymi przypadkami wszawicy w naszej szkole prosimy o zapoznanie się z procedurami dotyczącymi jej zwalczania.

Licznik odwiedzin

2014881
DzisiajDzisiaj438
WczorajWczoraj562
W tym tygodniuW tym tygodniu2465
W tym miesiącuW tym miesiącu1586
RazemRazem2014881
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci