Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

   Za nami kolejne dwa dni wypełnione efektywną pracą, ale i dobrą zabawą. Warsztaty poświęcone inteligencjom wielorakim i badaniu w działaniu pozwoliły nam utrwalić i użyć w praktyce posiadaną już wiedzę.

"Beyond the Limits with Learning" to projekt programu Erasmus+ realizowany w naszej szkole od październka 2020. Jednym z głównych działań jest wymiana uczniów i nauczycieli. Na wyjazd do Słowacji czekaliśmy od lutego, kiedy to zaplanowane było pierwsze spotkanie nauczycieli szkół partnerskich, przekładane z powodu pandemii.

 

erasmus2

 

Konkurs plastyczny dla klas I-III


W związku z obchodami Europejskiego Dnia Języków oraz Dni Erasmusa ogłoszony zostaje konkurs na symbol kraju partnerskiego projektu programu Erasmus + (do wyboru: Słowacja, Chorwacja, Turcja oraz Macedonia Północna).


Prace należy dostarczać do p. Patrycji Nowakowskiej do 4 października 2021 roku.


Uczestnicy konkursu wykonują prace dowolną techniką. Mogą to być prace w formacie A4 (i większym) wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (np. rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie) lub przestrzenne (np. masa solna, glina, gips, styropian, karton, plastelina).
Na każdej pracy należy umieścić następujące dane: imię, nazwisko, klasa oraz tytuł pracy.
Udział w konkursie jest indywidulany.
Prace będą oceniane według następujących kryteriów: zgodność z tematem, oryginalność i pomysłowość, technika wykonania, użyte materiały, estetyka pracy.

„Nauka pisania programów to gimnastyka dla mózgu. Pozwala wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką” – powiedział Bill Gates.

Licznik odwiedzin

1863809
DzisiajDzisiaj549
WczorajWczoraj878
W tym tygodniuW tym tygodniu4460
W tym miesiącuW tym miesiącu9338
RazemRazem1863809
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci