Start
images/logo1.jpg


 Słowa znanej piosenki w sensie dosłownym i przenośnym 24 listopada 2017 r. połączyły dwie społeczności szkolne, a powodem było Święto Patrona Szkoły. Kiedy mowa jest o ks. Grzegorzu Piramowiczu, nie sposób nie wspomnieć nazwiska Ignacego Potockiego.

  Prezydium Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kurowie:

przewodnicząca: Monika Muzyka

sekretarz: Katarzyna Drążkiewicz

skarbnik: Piotr Ciupa

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

             Szanowni Państwo wszystko, co robimy dla Naszych Dzieci finansowane jest ze składek na Radę Rodziców. Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tym roku i angażują się w życie Szkoły.

Aktualności:

         

        Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie, na wzór Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Konkurs  jest przeprowadzany raz w roku jednocześnie w większości uczestniczących w nim krajów.

         W Polsce, organizatorami Konkursu Bóbr są: m.in.: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej oraz Uniwersyteckie Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania  UMK  w Toruniu.