Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png

Film ze zdarzenia na żywo w dniu 18 czerwca 2020 r. w sprawie naboru elektronicznego do szkół średnich.

Aby obejrzeć film zaloguj się na konto Microsoft Teams

 

 

Poniedziałek 22.06.2020 r.

8.00 – 11.30 Kutnik Beata

11.30– 15.00 Osiak Piotr

 

 

 

Poniedziałek 08.06.2020 r

8.00 – 11.30 Makoś Magdalena

11.30– 15.00 Suszek Monika

 

Konkurs adresowany jest do osób od lat 13 wzwyż, mieszkańców Gminy Kurów.

Prace należy przesłać w postaci elektronicznej (pliki PDF lub DOC) do dnia 10 czerwca 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu 

 

Szanowni Mieszkańcy

W drodze konkursu został wyłoniony nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w  Kurowie. Został nim Pan Bogdan Lipiński.

 

Chcąc poznać Państwa oczekiwania w zakresie potrzeb kultury będzie wdzięczny za  wypełnienie ankiety.

Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do 15 czerwca br. z uwagi na możliwość zorganizowania dzieciom i młodzieży półkolonii i zajęć w okresie wakacji.

https://forms.gle/g9yqe4BbLZp8USNJ6  

Wójt Gminy Kurów

Arkadiusz Małecki

Rada klasyfikacyjna zatwierdzająca wyniki klasyfikacji końcowej

odbędzie się w dniu 19 czerwca 2020 r.

 

  1. Zwrotów mogą dokonać osoby zdrowe, które w ciągu 14 dni nie miały kontaktu z osobą chorą z powodu infekcji wywołanej koronawirusem lub podejrzaną o zakażenie.
  2. Przed wejściem do biblioteki obowiązuje dezynfekcja rąk.

Plan zajęć świetlicowych obowiązujący

od dnia 01.06.- 05.06.2020 r.

 

Poniedziałek 01.06.2020 r

8.00 – 11.30 Suszek Monika

11.30– 15.00 Wierzbicka Danuta

 

oceny

Ogólne zasady oceniania pracy zdalnej uczniów klas I-VIII w Szkole Podstawowej w Kurowie obowiązujące od 25 marca 2020r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r.  w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020r. poz.493

1.Nauczyciel udostępnia materiały do pracy zdalnej wykorzystując platformy edukacyjne lub/i inne narzędzia internetowe.
2.Nauczyciel udostępniając zadania, określa terminy, warunki i formy zaliczenia. Zaznacza, które treści nie są obowiązkowe i mają na celu poszerzenie lub utrwalenie wiadomości.
3.Wykonane zadania uczniowie przekazują w uzgodnionej z nauczycielem formie i terminie (droga mailowa, zdjęcie, skan, platforma).

   egzamin

   Dyrektor CKE wydał 20 maja 2020 r. aktualizację do komunikatu z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2020 r. Informujemy również o zmianach w sposobie organizacji egzaminów w roku szkolnym 2019/2020. Zachęcamy do zapoznania się z fragmentem dokumentu dotyczącym organizacji egzaminu ósmoklasisty 


Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2019/2020


ROZPOCZĘCIE EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z DANEGO PRZEDMIOTU
W SALI EGZAMINACYJNEJ.
OGÓLNE ZASADY PRZEPROWADZANIA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

1. Przewodniczący zespołu nadzorującego przypomina zdającym, członkom zespołu nadzorującego oraz obserwatorom o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych bądź korzystania z takich urządzeń w tej sali.

2. Przewodniczący zespołu nadzorującego przypomina zdającym, że do sali egzaminacyjnej mogą
wnieść wyłącznie przybory wymienione w komunikacie o przyborach, tj.

kons

HARMONOGRAM KONSULTACJI

KLASA 8A:

Język polski - p. Monika Respond

wtorek godz. 1400( sala nr 110)

piątek godz. 800     (sala 113)

Matematyka – p. Ewa Pasternak (sala nr 206)

środa godz. 1400

Język angielski – p. Lucyna Próchniak (sala nr 112)

poniedziałek godz. 1400

KLASA 8B

Język polski – p. Anita Sereda (sala nr 113)

wtorek godz. 1400

środa godz. 1400

Matematyka – p. Ewa Pasternak (sala nr 113)

czwartek godz. 1300

J. angielski – p. Halyna Shulhachyk

On – line ( tak jak w planie)

KLASA 8C

J. polski – p. Bożena Siwiec ( sala nr 110)

piątek - grupa I godz. 1400( sala nr 110)                  

               grupa II godz. 1450(sala nr 112)

Matematyka - p. Alina Panecka

środa – grupa I godz. 1400 (sala nr 110)

czwartek -  grupa II godz. 1400 (sala nr 112)

J. angielski – p. Lucyna Próchniak

poniedziałek - grupa I godz. 1400 (sala nr 112)

środa – grupa II godz. 1400    (sala nr 112)

Licznik odwiedzin

1628006
DzisiajDzisiaj958
WczorajWczoraj1113
W tym tygodniuW tym tygodniu5525
W tym miesiącuW tym miesiącu17230
RazemRazem1628006
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci