Start
      Dziennik
   Zastępstwa
images/n1.png
19 czerwca uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w wycieczce do Parku Dźwięków w Dąbrówce. Był to dzień pełen ciekawych atrakcji, nowych doświadczeń i dobrej zabawy. Podczas pobytu poznawaliśmy dawne zawody oraz dowiedzieliśmy się, jak wyglądała praca ludzi w przeszłości. Mieliśmy również okazję wziąć udział w warsztatach sensoryczno - przyrodniczych, podczas których rozwijaliśmy swoje zmysły i poszerzaliśmy wiedzę o otaczającej nas przyrodzie.

W maju odbyły się podsumowujące warsztaty fotograficzne pt. „Survival w obiektywie”. Zajęcia prowadziła pani Paulina Lulin, która wraz z uczennicami klas VIc i VIIc wykonała piękne kadry w parku w Olesinie. Uczestniczki wykorzystały wszystkie poznane dotąd techniki fotografowania. Poza uwiecznianiem piękna przyrody miały okazję fotografować zajęcia survivalowe prowadzone przez panią Beatę Ogórek. Las w Olesinie stał się miejscem przetrwania dla uczniów biorących udział w projekcie.

Licznik odwiedzin

3900158
DzisiajDzisiaj1324
WczorajWczoraj1557
W tym tygodniuW tym tygodniu6787
W tym miesiącuW tym miesiącu36983
RazemRazem3900158
Zalogowani 0

Deklaracja dostępności.

deklaracja dostepnosci

logo png