- Szczegóły
- Odsłony: 25
19 czerwca uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w wycieczce do Parku Dźwięków w Dąbrówce. Był to dzień pełen ciekawych atrakcji, nowych doświadczeń i dobrej zabawy. Podczas pobytu poznawaliśmy dawne zawody oraz dowiedzieliśmy się, jak wyglądała praca ludzi w przeszłości. Mieliśmy również okazję wziąć udział w warsztatach sensoryczno - przyrodniczych, podczas których rozwijaliśmy swoje zmysły i poszerzaliśmy wiedzę o otaczającej nas przyrodzie.
Czytaj więcej: Klasa 3a w Parku Dźwięków – dzień pełen atrakcji i odkryć
- Szczegóły
- Odsłony: 166
W maju odbyły się podsumowujące warsztaty fotograficzne pt. „Survival w obiektywie”. Zajęcia prowadziła pani Paulina Lulin, która wraz z uczennicami klas VIc i VIIc wykonała piękne kadry w parku w Olesinie. Uczestniczki wykorzystały wszystkie poznane dotąd techniki fotografowania. Poza uwiecznianiem piękna przyrody miały okazję fotografować zajęcia survivalowe prowadzone przez panią Beatę Ogórek. Las w Olesinie stał się miejscem przetrwania dla uczniów biorących udział w projekcie.










